Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gáz hogy még szűz vagyok?

Miért gáz hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom hogy szűznek lenni milyen gáz,a szüzek "gyökerek" stb.16 éves fiú vagyok és még szűz.Tényleg jó pasinak tartanak,mindig is voltak barátnőim,de egyikkel se voltunk olyan sokáig hogy ez megtörténjen.Az én külsőmmel megtehetném hogy buliban felszedek valakit,de nem értem miért lennék attól jobb ember,ha egy idétlen félrészeg luvnyával csinálom először valaki más ágyában..egy olyan lánnyal szeretném akivel szeretjük és kívánjuk egymást.Van is jelölt de vele hónapok eltelhetnek a dologig(még nem is beszéltünk szinte)..de lehet hogy közben meg szakítunk és akkor már 17 éves szűz leszek.Szóval válasszam az első(bulis megoldást) hogy megszabaduljak ettől az egyre zavaróbb tehertől?Vagy várjak amíg találok ilyen lányt,ami viszont évekbe is telhet?(ja és tanácsot kérek,nem nyafogni akartam)

2012. aug. 2. 11:52
1 2
 11/12 anonim válasza:

hogy lenne már ciki ennyi idősen még szűznek lenni? még én is az vagyok.. az én anyum 16 évesen vesztette el egy buliban egy ismeretlen sráccal, de csak azért, mert azt hitte, hogy a koleszban a többi csaj már nem szűz. aztán mondta nekem, hogy ne kövessem a példáját, mert nem jó. szerintem inkább várj még arra lányra, és legyen emlékezetes és jó az első :) én is kivárom a megfelelő fiút

18/L

2012. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Várj az igazira, akivel jobb lesz.

15/L

2012. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!