Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nekem is ugyan az a problémam...

Nekem is ugyan az a problémam ami sok mindenkinek Tull hamar megyek, Mit tehetek azért, hogy tovább bírjam?

Figyelt kérdés
már 1 éve együtt vagyunk a barátnómel. már nem vagyok Szűz .de akkor is nagyon hama el megyek.ha a barátnom oralisan elégit ki akkor akkor bírom akár 15-20 percig is de ha arrol van szo hogy szexelni akarunk.csak anyit bírok hogy be teszem a péniszem a vaginába eccer ki húzzom es annyi rögtön el megyek-kellene pár jó tanács.UDV 17/f bocsánatot kérek a a helyesírási véget!
2012. júl. 22. 22:01
 1/5 anonim válasza:

Nem szoktam rendes választ írni, de most megteszem, mert látom tényleg kell segítség. Az én tanácsom az, hogy szex előtt verd ki a farkad. Csapasd ki belőle a fehér folyót, és utána ha minden igaz, tovább ffogod bírni.

Vagy ha elmentél 1 húzással, akkor vársz, kicsit izgatod a csajt, törődsz vele és utánamegint beteszed.

2012. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi szépen .. hát remelem azert idővel jobban fogom bírni
2012. júl. 22. 22:15
 3/5 anonim válasza:
Hányszor húztad meg a csajt? Ő mit mondd arra, hogy 2 másodpercesek a dugásaitok ?
2012. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nemrég vesztete el velem a szüzességet ahogy en is akkor.. mikor eloszor csinaltuk .. akkor birtam eleg joll egy 15 percig ahogy a oralis kielégist .de akkor kicsit be voltam rúgva es akkor eleg joll bírom .. barátnom aszt monta nem zavarja de engem zavar es aszt akarom hogy rendes testi kapcsolat legyen kosztunk
2012. júl. 22. 22:23
 5/5 anonim válasza:
Élvezz el 2x és kész.
2012. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!