Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivel tudnám csillapítani...

Mivel tudnám csillapítani vagy éppen megszüntetni az izgalmamat?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve járunk együtt, én 17 vagyok, ő pedig 21. Már többször megujjazott, amit nagyon élveztem is, de amikor már majdnem belém hatolt, egyszerűen ellök magamtól, mert nagyon félek tőle. Előtte több mint egy órán keresztül simogat és izgat minden féle módon, de én még mindig nagyon félek. Mit tehetnék ennek leküzdése érdekében? Nem akarom ismét cserben hagyni, mert már félek tőle, hogy teljesen kiábrándul belőlem. Szerintem a behatolástól vagy a fájdalomtól félek, de nem tudom miért!

2012. júl. 14. 21:52
 1/9 anonim válasza:
Hagyd magad!Valószínűleg elsőre nem lesz jó,de utána egyre jobb lesz.
2012. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó, akkor tudatosítsd magaddal, hogy nem fog rádszakadni az ég!! nem lesz olyan borzalmas a fájdalom. egyszerűen nem tudom felfogni, mit paráznak annyira ezen... tudod, lehet azért, mert nem vagy érett rá. hmmm? én 20 évesen vesztettem el, és lehet addigra agyilag már felfogtam, hogy nem fogok bele halni, talán neked is várnod kellene, és majd megvilágosodsz... erőltetni nem lehet... mást nem tudok mondani. csak engedd el magad. lehet fájni fog, de túl is leszel rajta, és ezután jön az élvezet.
2012. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18 leszek októberben és nagyon szeretném, csak félek tőle. tudom, hogy ő vigyáz rám, meg figyelmes, óvatos, de egyszerűen félek. nem tehetek róla, de amúgy meg szeretném!!
2012. júl. 14. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
hát akkor félj, közben meg engedd meg.... mit mondhatnánk??? csak meg kell tenni aztán annyi!
2012. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem például nem fájt..egyáltalán nem. Ez nem törvényszerű.
2012. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd el válassz magadhoz korban megfelelő személyt.
2012. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy a korkülönbség.
2012. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet attól félsz túl durva lesz stb óvszert használjon.

Terhesség félelem gondold át jól.

Esetleg te védekezz. Legyél nedves ott lent.

2012. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
"hagyd el"XD ezen mekkorát szakadtam :DDDDD
2012. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!