Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 15 éves szűz lány...

Én egy 15 éves szűz lány vagyok. Ha megujjaz a barátom, az fájdalommal járhat? Milyen veszélyei lehetnek?

Figyelt kérdés
A barátommal ki szeretnénk próbálni a dolgot, de félek, hogy fájdalmas lehet. Én még nem próbáltam magamnak soha, mert kicsit kellemetlen. Mennyire jár fájdalommal az ujjazás??
2009. júl. 12. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős korban a szűzhártya már ujjnyira tágítható, szóval nem kell hogy fájjon, de először biztos furcsa lesz, szokatlan az érzés. Szóval csak finoman kezdjen hozzá, ne úgy "durr bele, keményen".

Veszélye nincs, max. akkor ha tiszta kosz a kesze, szóval arra azért ügyeljetek, hogy tiszta legyen, mossa meg előtte.

2009. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Semmi gond nem lehet belőle! Az én barátnőm is 15 éves és mikor újjazom sosem fáj neki! Nyugodtan mert nem lessz semmi gond de én is ajánlom azekőtt a kézmosást!
2009. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha erősen+durván csinálja akkor fájhat.Másképp nem.Először biztos fura érzés lesz,de kis idő után majd +látod,hogy mennyire élvezed...ha esetleg úgy csinálná hogy fáj,nyugodtan szólj neki,hogy lehetőleg gyengébben,vagy ezt akár már az elején is +beszélhetitek.
2009. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!