Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzek is használhatnak...

A szüzek is használhatnak tampont?

Figyelt kérdés
Fáj az első felhelyezés? olyan nem fordulhat elő h elszakad az a cerna és nem birom kihúzni?
2008. ápr. 30. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalhatnak, nem faj(max kellemetlen, de megszokod), elofurdulhat, de akkor erosen kikell nyomni, es kijon az hidd el.
2008. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akk először a legkisebbet használojam? ami gyenge vérzés esetén is könnyedén felcsúszik??h érted h kinyomni?
2008. ápr. 30. 14:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szűz lányoknak a mini tampont javasolják. A normális az még túl "nagy" nekik. Nyugodtan lehet használni, semmi bajod nem lesz belőle, max kicsit kellemetlen az első pár alkalom. A lányeg, hogy addig dugd fel amikor már nem érzed, hogy ott van. Ha elszakad a cérna, akkor leguggolsz és nyomod (mintha székelnél) és ha tele van a tampon akkor könnyen kicsusszan. Ha nem jön még ki úgysem, akkor orvoshoz kell menni. Nem kell parázni... Nyugodtan használhatod ;)
2008. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg gyenge a vérzésed vagy már az utolsó napokban jársz akkor nyílván kicsit nehezebben megy föl, mert nincs annyi "nedvesség". Ha meg kiakarod szedni, akkor is megtudod nézni, hogy mikor van tele. Fogd meg a madzagot és kezd el húzni, ha nagyon könnyen kijön szinte fájdalom mentesen, akkor tele van és cserélhetsz. Ha még kicsikét nehézkes a csúszás, akkor még hagyd bent 1-2 órát. De egész napra sose hagyd bent a fertőzések elkerülése végett. Minimum 4-5 óránként cserélj. Persze a vérzés mennyiségétől is függ. Üdv:előző hozzászóló:)
2008. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Használhatsz , persze, minit.

4-5 óránként cseréld.

Én még sosem hallottam olyat, hogy elszakadt a madzagja, pedig 10 évig használtam tampont.

De igen,ha eléggé átázik ki tudod nyomni, de a ujjaddal is ki tudod venni, végszükségben meg kiveszi a doki, semmi szégyen nincs ebben. De ne ettől félj, nyudotan hazsnáld.

2008. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


én is szűz vagyok és minivel kezdtem, de az nekem max 1 óráig elég, vagy még annyira sem, úgyh én normalt hsználok, semmit problémám nincs vele ;)

Sok sikert

2008. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia, nem fáj, csak először nehéz max. Arra figyelj, hogy akkor van jó helyen, ha egyáltalán nem érzed. Utána pedig fontos, h 4-5 óránként cseréld.
2008. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek...egy kicsit nehézkesen állok neki...de megpróbálom...:D
2008. ápr. 30. 23:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amit itt leírtak az elöbbiek azt mind elmondta a 2. ill. 3. hozzászóló aki mellesleg ugyanaz.
2008. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szia...én is szüz vagyok még,és használok tampont..nem a minivel kezdtem el,hanem már a normallal..nem fájt es semmi bajom nem volt...tehát sztem mind1 milyen az elso...de te tudod...mindenki más!!!! sok sikert
2008. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!