Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok! Ha elszakad a szűzhárt...

Csajok! Ha elszakad a szűzhártyám az első szexnél, elkezdek vérezni, mit tegyek? Ti mit tettetek? Nem ciki?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 23:31
 1/7 anonim válasza:
egyáltalán nem ciki
2012. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem az első alkalomnál. sőt, sose szex közbe.
2012. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huh, ameddig még ezt is cikinek érzed a barátod előtt, addig ne szexeljetek.
2012. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegyetek a feneked alá egy törülközőt vagy akármilyen rongyot, ami vagy nem kell már, vagy amit ki tudtok mosni. Nem ciki, ha vérzel, sőt normális (bár persze van, aki nem vérzik), de azért nem jó, ha olyan lesz az ágy. Ezért jó a rongy vagy akármi. De nem törvényszerű, hogy vérezni fogsz. :)
2012. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. És ha a szűzhártyád korábban nem szakadt el, akkor az első szexnél kell megtörténnie. Tegyél magd alá valamit és kész. Nincs benne semmi ciki.
2012. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem vérzett fájt az elején piszkosul mert ideges voltam és nem tudtam kellőképpen lazítani de nem vérzett. De ha vérezne akkor mi van? Semmi nem ciki!
2012. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez ezzel jár, ha a párod ezt cikinek tartja akkor ő a ciki
2012. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!