Miért olyan nagy szám a szüzesség elvesztése?
Figyelt kérdés
az ok hogy nem fekszünk össze mindenkivel aki szembejön velünk az utcán de mér kell neki éveket görcsölni2009. júl. 7. 23:37
11/12 anonim válasza:
Nagyon fontos!Mert akárhogy sikerül ez meghatározza a további szexuális életedet is..Pl. ha nagyon kellemes,akkor a szexről jó lesz a kialakított képed..Viszont ha megerőszakolnak pl. akkor meg mit fogsz róla gondolni?Akkor te biztos nem fogsz áradozni a szexről..:)
12/12 anonim válasza:
Hát ezt a hülyeséget, hogy ez az első szexuális élményed, és ezen függ minden... egyáltalán nem értek egyet. Az első szexuális élményeket gyermekkorban szerzed. Akkor kezdesz ismerkedni a testeddel és adott esetben másokéval... jobb esetben megtanulsz maszturbálni... szóval az első alkalom kizárólag a fájdalomból kifolyólag érdekes, én úgy voltam vele hogy túlestem rajta, és pont. uTÁna pedig értek kellemesebb/kellemetlenebb élmények szexuális fronton, de nem érzem azt hogy egyik is belémrögzült volna... ez a folyamatos tanulásról szól.
Nyilván ha megerőszakolásrül van szó az más tészta.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!