Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek? (vélemények? )

Szerintetek? (vélemények? )

Figyelt kérdés

17/L

A barátommal most leszünk 4hónaposak. A kapcsolatunk kezdete nem ment gördülékenyen, de ő nem adta fel értem, kitartott mellettem. Össze vagyunk nőve, egyszerűen imádjuk egymást. Mindketten szüzek vagyunk, ő viszont már el szeretné veszíteni, én pedig nem vagyok még biztos a dolgomban.. pár hónapot szeretnék vele várni. Legalább a 6.hónapig. Nem azért mert nem bízom benne, csak eléggé félek még a dologtól,hogy mennyire fájhat, meg olyan bemagyarázásoktól, hogy könnyen teherbe eshetek.


A szerelmünk alakulása miatt is biztos vagyok benne hogy nem csak testi kapcsolatra vágyik:)


A kérdésem az lenne egyrészt, hogy szerintetek 17évesen nem lenne gáz elveszítenem? Vagy egyáltalán mit kéne tennem?



2012. jún. 22. 01:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem lenne gáz elveszitened,de a barátod még biztos hogy szűz?és erre az nem jó válasz hogy igen mert mindent megbeszéltek és ő sosem hazudna neked!:)
2012. jún. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ma 02:00:

Ki az az elvetemült srác aki szűznek hazudja magát? A szüzesség átok a srácoknak, és minél előbb el kell veszteniük. Gondolom lány vagy, ha ezt írtad :)

Olyanról még nem hallottam, hogy valaki a szüzességével dicsekedett volna. Inkább letagadni szokás, aztán jön a bénázás. Ilyen ez.

24/f

2012. jún. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

köszönöm, sokat segítetek !

egyébként igen. jönnöm kell ezzel a szokásos hablaty dumával, tényleg mindent megbeszélünk, főleg úgy, hogy amikor még nem voltunk együtt, csak barátok, akkoris mindent elmondtunk egymásnak. arról tudok hogy előttem két barátnője volt, akikkel egyébként nem is akart komolyabb kapcsolatot, de a pettingnél tovább nem jutottak el .. a sexre még neki sem került sor. egyébként ha jól tudom a nem szűz fiúk pontosan amiatt szoktak hencegni hogy már elveszítették.. nem ? :D

2012. jún. 22. 02:09
 14/20 A kérdező kommentje:
egyet is értek az előző kommentelővel :)
2012. jún. 22. 02:10
 15/20 anonim ***** válasza:

ma 02:07

óóó,hallottam én már olyanról hogy valaki szűznek adta ki magát,hogy elhitesse a csajjal hogy nem csak a szex miatt van vele:)

és már nem csak páran csinálják ezt a taktikát:D

amúgy meg nem rosszindulatból kérdeztem!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jún. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
lehet naívnak nézel, de annyira már ismerem. :)
2012. jún. 22. 02:20
 17/20 anonim ***** válasza:
6. hónap??? Ráadásul még túl gyors? Nem kell ribancnak lenni , na de azért nem kell szerencsétlen srácot így kikészíteni. Nem kell félni semmitől. "ez csak sex..."
2012. jún. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ne azt nézd h mennyi ideje vagytok együtt.

csak akk menj bele ha szereted öt. és ö is szereted téged. de a legfontosabb h amikor felkészültnek látod magad. amikor nincsenek félelmeid...

2012. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ma 02:20

akkor semmi probléma :D

2012. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat:)
2012. jún. 23. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!