Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok mért van az?

Csajok mért van az?

Figyelt kérdés
Nemtudom mért de sokszor gondolkozok azon hogy milyen egy szűz lánnyal szeretkezni Még soha nem voltam de kiváncsi vagyok Tényleg sokkal kedvesebbek?
2012. jún. 20. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedvesebbek? Szűzkurv@ról nem hallottál még? :D
2012. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

A lányok tehát addig kedvesek, amíg szüzek, azután mehetnek a levesbe, és gonosz, vérszipó szörnnyé válnak... Bizony... velem is ez történt, az első együttlét óta banyaszemölcsöt ragasztottam magamra, és hozzámentem a Puzsérhoz... :))


Mitől lennének kedvesebbek??? Félnek. Ijedt kis őzikék. Aztán, ha jó volt nekik az első, egyre bátrabbak, bevállalósabbak lesznek... Na, de nem erre vágynak a férfiak? Most mégsem?? :)Ha nem vagyok szűz, nem lehetek kedves az ágyban? :))

2012. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ki szeretném próbálni egy szűz lánnyal. Ha ő kedves, én is az lennék! :) 27F
2012. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem attól függ, hogy ki mennyire kedves, hogy szűz-e még. Amúgy nem ártana megtanulnod helyesen írni.
2012. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a a lanyok tobsege parazik az elsotel ha nem is mondja bevul azert kicsit is de tart tole mindeki, az elso alkalom legtobszor faj nekunk gyakran verzik , szuz lannyal szerintem romantikusab lassab es mindenkepen az elojatek a hosszu es az aktus rovid ...
2012. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó kom fiú vagy lány vagy?
2012. jún. 21. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!