Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretném elveszteni a szüzess...

Szeretném elveszteni a szüzességem de nem ezzel a barátommal szeretném meg minden csak szerintem nem vagyunk eléggé egymásra hangolva mit tegyek?

Figyelt kérdés
léccy segítsetek nagyon ontos lenne privibe is írhattok
2012. máj. 21. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 évesen még rohadtul nem kéne a szexszel foglalkoznod,ha meg még nem is vagy "szerelmes" minek jártok,mert ez a divat??
2012. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hívj fel, megoldjuk.
2012. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mekkora egy gyökér vagy xDDDD
2012. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Már bocs, de 15 évesen mással se kéne foglalkoznia, csak a sex-el! Ha ez nem így van, akkor sürgősen orvoshoz kellene fordulnia! Ha én lennék az apja igencsak kétségbe esnék. Egyébként pedig ha ezzel a barátoddal nem akarod, akkor ne tedd! Semmikép se! Ne siettesd a dolgot. Tudom, hogy viszket, meg menő meg minden, de könyörgöm ne légy meggondolatlan. Jó, tudom ez olyan mint a világbéke. Jól hangzik, csak éppen lehetetlen.

Csak ésszel, okosan és még vagy tíz évig nem késel le semmiről! Ne tégy olyat, amit egész életeden bánhatsz. Szerelem nélkül kefélni ráérsz még később is. De az első varázsát semmi se fogja visszaadni. És ez egy olyan élmény amiért sokan a fél karjukat adnák. Szóval egy hatalmas kincs birtokában vagy, amit rohadtul nem kéne elszórnod.

2012. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!