Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges az, hogy az első...

Lehetséges az, hogy az első szexuális kapcsolatnál a lány nem vérzik és fajdalmat sem erez, minden nehézség nélkül vele lehet lenni, könnyen belehet,? Hatolni

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 08:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én sem piszkitottam be a lepedőt (finoman szolva:) de fájni fájt még az első néhány alkalom is, akkor pozokat probálgattunk,de semmi olyan dolog nem volt h piszkos lepedő én még örültem is neki,akkoriban mondta egyik barátnőm hogy ő bizony megsinylette és cikinek érezte,valakinek igy valakinek ugy...
2012. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem se fájt, és nem véreztem. nem mondta a srác, hogy bármi nehézséget érzett volna. van ilyen. a szűzhártya elszakadhat előtte, sporttól, tampontól, vagy eleve nincs is. s ha eléggé fel van izgulva, nem hiszem, hogy fájni fog. másik, hogy már nem szűzen is előfordulhat, hogy fáj, ha nincs felizgulva...extrém példával élve, nem hiszem, hogy a megerőszakolt nőknek nem fáj, akkor se, ha három gyereket szültek már....
2012. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nem véreztem de elösször fájt az elején a végén meg már kelemes volt:)
2012. ápr. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!