Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk szerintetek hogy reagál...

Fiúk szerintetek hogy reagál majd?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, aki nem igazán jött be és emiatt minden kérdésére komolytalan válaszokat adtam. Most meg ott tartunk, hogy szerelmes lettem bele, össze is jöttünk, de a kezdeti kamu válaszok miatt azt hiszi nem vagyok már szűz, pedig az vagyok. Egy ilyesmit meg tudnátok bocsájtani fiúk?

2012. ápr. 18. 23:12
 1/9 anonim válasza:
aha. meg. én legalább is.
2012. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

szerintem semmi probléma nem lenne belőle

és am is inkább most tudja meg mint akkor...

2012. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem kellene olyan csaj aki etet.
2012. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hozd fel nyugodtan a régi témákat és mondd hogy szeretnél beszélgetni róluk. biztos nem lesz ellenére, úgyis mindig kifogyunk az értelmes témákból egy idő után. ja és így ahogy most leírtad, neki is elmondhatod hogy először csak hülyeségeket beszéltél és most elmondod komolyan
2012. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Mond el neki nyugodtan!

Ha én lennék a fiu még örülnék is neki ha szüz lenne a csaj!!!!!!!!!!!!

2012. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Beszéljétek meg. Ha szeret megérti.
2012. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kedves vagy meg minden szerintem szép is még szép hogy megbocsátanák :))
2012. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ti lányok, annyiszor megfigyeltem már: játszadoztok a másikkal, és hülyét csináltok belőle. Elég nehezen bízok meg bennük. Ezekután elvárod, hogy megbízzon benned? Tisz kiv.
2012. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én barátnőm is azt gondolta hogy én azt hiszem hogy ő már nem szűz mert egyszer kérdeztem tőle és mondta hogy az előtő barátjával le akart amikor eljutottunk hogy lefeküdtünk és tényleg szűz volt az én édesem még sírt is mert hogy nem tudta hogyan kell csinálni mert nekem nem volt biztos jó szegénykém annyira kis aranyos volt de szerintem megfogja érteni a barátod
2012. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!