Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit szólnátok ha a szűz...

Fiúk! Mit szólnátok ha a szűz barátnőtök az első alkalomnál annyira megszeppenne, elérzékenyülne, hogy elsírná magát? 20 fölöttiek válaszoljanak.

Figyelt kérdés
Persze nem zokogna, csak mivel ez egy új dolog lenne neki és félne is kicsit elpityeredne.
2012. ápr. 17. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A sírás nem csak azt jelentheti hogy félsz!!!

De ha félnél, miután már minden megtörtént, (annak sincs semmi értelme) akkor sem szégyen sírni!!! Nem az oviban vagy hogy minden emberi miatt szégyenkezz!!!

2012. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nyugtatás, folytatás
2012. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csak annyit kell mondanod, hogy "Semmi baj, majd máskor!"


És hidd el, még aznap kapsz szexet, mert ebből már az jön le neki, hogy jobban szereted őt magát a szexnél.


És még mielőtt azt hinnéd, hogy ez egy pasi válasza volt, akkor elárulom, hogy lány/22 vagyok :)

2012. ápr. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Juj az nagyon szíven ütne. De jól is esne:)

Olyan kis édes:)

2012. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Abszolút egyetértek a hetes válaszolóval.

Hasonló lányra lenne szükségem,mivel én is szűz vagyok.

Mindent megtennék azért hogy mindkettőnk számára felejthetetlen legyen de inkább neki.

Kedves kérdező vigyázz a lányra nagyon.

25f szoboszló

2013. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!