Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, Férfiak! Kezdenétek...

Fiúk, Férfiak! Kezdenétek szűz csajjal? Hogyan bánnátok vele?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 05:08
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
100%
Miért ne kezdenék, hisz eddig már 2 szűz lánynak én voltam az első. Szerintem nagyon fontos, hogy sokkal türelmesebb, gyengédebb és megértőbb legyen egy srác egy ilyen lánnyal, mint azzal, aki túl van már az elsőn. Szerencsére nálam ez alap, ezért egyik lány sem bánta meg, hogy én vettem el. No meg azóta is emlegetik a franciás előjátékomat és a pettingeket, amik segítettek előtte legyőzni a gátlásaikat és bejáratni az erogén zónáikat :-)
2012. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 TOMAtm ***** válasza:
100%

én igen.ő még ártatlan,megérdemelné hogy a tenyeremen hordozzam.nekem bejönne ha én lennék neki az első és sokáig együtt maradnánk.

igazából sztem ez minden férfi álma,egy olyan 'feleség' akinek a férfi volt az első és egyetlen.

2012. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%
Miért is ne ? A szűz lány is ugyanolyan mint a többi csak még nem volt része szexben. Sőt ami azt illeti most is egy szűz lánnyal randizgatok :) Finoman, gyengéden bánok vele és türelmesen várok amíg fel nem készül az esetre.
2012. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfog benne valami, ami felkelti az érdeklődésem a szexen kívül, akkor igen, de egy alkalomra vagy ha tudom, hogy kár a naftáért akkor nem.

Több türelem nem kell egy szűzhöz, én egy nem szűzzel is figyelmes vagyok (mondjuk ennek alapnak kéne lennie), de több idő mindenképp, hiszen tapasztalat kell a jó szexhez, attól függetlenül, hogy hány partnerrel volt.

2012. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

miért ne? megesztek minket h szüzek vagytok vagy mi ? :D

ismerkednék

17/F

2012. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
én először is a kezébe adnám a kukacomat h had nézegesse mi is lehet ez, aztán léphetnénk tovább :)
2012. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
8%

Ok. Ne haragudj előre is de mivel a kérdés nem arra irányult hogy pl: Kezdenél e egy olyan lánnyal aki elkötelezett környezetvédő miközben én gazdag iparmágnás vagyok...stb. Vagyis elsősorban úgy érzem, hogy az aggodalom tárgya az hogy lesz e dugás vagy sem, és ha igen akkor az vajon milyen gyorsan fog bekövetkezni várhatóan? Érdemes e kivárni ezt?


Ez attól függ. Tény, hogy egy bizonyos kor felett egyes férfiak már nem igazán élvezik, ha nem természetes, hogy a barátnőjével le lehet feküdni. Ez egy ideig még érdekes hódítás, később elveszti a jelentőségét. Inkább élvezni akarja.

Van olyan barátnőm aki szerint az első alkalom különleges, és gyönyörű és izgalmas. Szerintem meg egy szívás. Tök béna vagy, semmi nem megy, nem is igazán tudod még mit kéne tenned, ideges vagy és zavart. Általában.

Ennek az élvezetére is rá kell hangolódni. Egy szűz lányban ami az érdekes lehet hogy te alakíthatod, ha ügyes vagy azt hogy később mit fog szeretni és mit nem és valószínűleg kíváncsi és kísérletező lesz, ellentétben azokkal a szerencsétlen életunt csajszikkal akik eldöntötték, hogy nekik egyedül a misszionáriusban megy szóval csak az van a többi meg felejtős.


Hogy milyen gyorsan jön össze? Egy biztos. Lassabban mint egy nem szűz lánnyal, de ha jó vagy akkor ez sem tart azért évekig. Mivel már eleve ezen görcsölsz

"kezdjek e vele? Hiszen még szűz? Úristen akkor nem lesz szex alapból? Esetleg valahogy rá kéne vennem, hogy velem tegye meg és nem fog csak úgy leteperni a harmadik randin?"


szerintem ne kezdj vele...

2012. nov. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kezdenék, nincs abban semmi szégyen. Bár mondjuk egy 25 körüli nőnél furcsállnám eléggé, h. még szűz, de nem lenne akadály :)

Hogy bánnék vele? Emberileg ugyanúgy, mint bármelyik másik nővel, kivéve, hogy nem merném annyira nyíltan kezdeményezni a szexet, mivel szűz, és nem szívesen "rohannám le". Inkább várnék, amíg ő nem szánja rá magát.

Ha meg szexre kerülne a sor, akkor finom lennék, mint a hagymás vér, óvatos, mint vak a zebrán, stb. :D

2013. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne kezdenék? Régebben is volt rá példa és mostanában sem zárkóznék el attól, hogy tanítóbácsi legyek.

Óvatosan, finoman, fokozatosan.

F.

2013. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer voltam olyannal de mégegyszer nem ismételném meg. Maradok a tapasztalt lányoknál azok tudják a dolgukat.
2013. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!