Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fog fájni az első? Ha...

Nagyon fog fájni az első? Ha már előtte megujjaztak akkor is vérezhetek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy fájni fogom. nekem pl nem fájt, sőt, nagyon is jó volt :)

ha előtte már ujjaztak meg, és akkor vérzett, akkor nem hinném. nálam így volt.

2012. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

embere válogatja van aki alig érzi meg van aki nagyon megérzi de nem vészes! Olyan mint amikor életedben elszívod az első cigit és félreszívod és köhögőgörcsöt kapsz...


És igeeeeeeeeeeen az újjazás nem jelenti a szüzesség elvesztését

2012. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
olyan lesz, mint egy atomrobbanás a segglyukadban
2012. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engem a barátom sokszor megujjazott, de nem tudom hogy az befolyásolja e a fájdalmat.. Nekem szinte nem is fájt, egy icipici szúrást éreztem, de "nem is volt időm" a fájdalomra mert utána nagyon jó érzés volt az egész szeretkezés.:) Ne félj tőle!:) Bár ember válogatja de még akinek fáj is annak is egyszer fáj, túl van rajta és sosem lesz már ilyen! Ja egyébként az számít viszont hogy eléggé nedves vagy-e, és hogy gyengéd legyen a barátod és az hogy neked a legjobbat akarja!
2012. márc. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen kérdések után te még egy ideig ne szexelj,majd ha megértél,és felkészültél..mennyi vagy 13-15? mert akkor még bőven várjál
2012. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19
2012. márc. 16. 15:07
 7/7 anonim válasza:
Attól függ, hogy egy ujjal vagy több ujjal volt benned!
2012. márc. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!