Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fog fájni, ha az első...

Nagyon fog fájni, ha az első előtt nem mondom el a barátomnak, hogy én még sosem voltam senkivel? Hogy csináljam, hogy ne vegye észre, mennyire fáj (na)? 20L

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Szex közben ha kérdené hogy mit szakított át éppen, mond azt neki hogy az csak egy nejlon zacskó amit épp tegnap dugtál fel a tacskóban. (GYK, Tesco)
2012. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
látszik, hogy te sem láttál még nőt élőben kedves utolsó...:D
2012. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát kapaszkodj meg, de már láttam! :D
2012. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy ha nem mondod el neki akkor nem vigyáz annyira és bizony akkor nagyon fáj.


A fiúk észreveszik azt, hogy szűz vagy. sokkal jobban jársz ha megmondod neki mi az ábra. Nincs ebben semmi szégyen. Én idősebb voltam mint Te mikor elvesztettem, de nekem úgy is eléggé fájt, hogy a fiú tudta és óvatos volt.

2012. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
5%
Én sem mondtam el, és nem fájt, és nem is véreztem. Hátha te is így jársz...:)
2012. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 okos0204 válasza:

Érdemes lenni megmondani neki, mert a fiúknak az jó ha szüz vagy, legalább tudni fogja hogy télleg szereted, mert neki adod magadat.

Ugyanis az elsöt soha nem fogok elfelejteni :S

A fiuknak meg jó ha egy lány szüzességét elveszik :)

2012. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Először is, mondd el neki, hogy neked ő lesz az első. Ez különleges dolog, örülni fog neki.

Másrészt akkor is szólj neki, ha fájna közben, mindkettőtöknek jobb lesz hosszú távon, ha pozitív élményeket gyűjtesz szex közben.

2012. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!