Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok és a mellemen...

Momo333 kérdése:

14 éves vagyok és a mellemen és a combom belső és kűlső részén eggyaránt kialakúltak striák nem nagyon tudom őket eltüntetni de majd késöbb (jóval késöbb) ha majd a szüzességem elvesztésére kerül a sor lehet-e ez elrettentő ok a fiú számára?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fogja észre semm venni
2012. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most néztem utána, őszintén azt se tudtam mi ez... de nem tűnik vészesnek. Nem tudom neked milyen van pontosan, de nagyon brutálisnak kell lennie ahhoz, hogy zavaró legyen. Pár halvány csík nem érdekes.
2012. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az meg micsoda?
2012. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak a combomon,de párom észre sem vette őket.Szóval ez nem hiszem,hogy gond,sok pasi azt sem tudja,hogy mi az.
2012. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz azzal gond, engem sem zavarna egy lányon, és szerintem másokat se.
2012. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia van olyan krém ami arra való hogy eltüntesse de ha nem is tűnik el legalábbis halványítja próbáld ki lehet hat nevet sajna nem tudok mondani :S de ha beszélsz mondjuk egy orvossal vagy aki ért ehhez lehet hogy tud neked ajánlani
2012. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és voltam orvosnál van többféle krémem de nem használ sajna azért köszi hogy írtatok igazán megnyugtató :P
2012. febr. 27. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!