Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok hogyan csináljam?...

Szűz vagyok hogyan csináljam? (info lent)

Figyelt kérdés
valaki mondja már meg hogyan kell be rakni a brét mert még soha nem csináltam, 15 és fél éves vagyok napi 2szer 3szor verem és már azt várom hogy be rakjam de nem tudom hogy hogy kell. Segítsetek!
2012. febr. 15. 21:28
1 2
 1/11 bozontosborz válasza:
Ha kijavítod a helyesírási hibákat, elmondjuk.
2012. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
először nyald ki a csajt h benedvesedjen és h kellően fel tudd izgatni.. amég nem lazul el addig úgyse tudod berakni. aztán utána óvatosan kezd ujjazni és hirtelen váratlanul csúsztasd be de óvatosan. először csak egy kicsit, aztán egyre mélyebben.
2012. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
aha. értem, és milyen izű ? finom?
2012. febr. 15. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam vacsorázni. Szép nagyszemű babbal.
2012. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bozontosborz válasza:

Hát legelső alkalommal nem épp a nyalással kezdeném..

Ha ott leszel úgyis tudni fogod mit kell tenni.

2012. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
elsőnek kezdj el csókolózni vele és utána lassan öltöztesd ő is fog téged ha kíván eza nyalás szerintem se jó ötlet utána amikor fel állt a bréd utána amikor le öltözik és már rakod be lassan rakd be elsőnek a hegyét és utána nyomd bellyebb mindig elsőnek nem lesz valami kellemes érzés de minnél többet csinálod annál jobb lesz ha meg nem próbált ki a kutyán:):D
2012. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kösz az utolsónak. de a kutyát kihagyom :D
2012. febr. 15. 21:44
 8/11 anonim válasza:
eza 2-3 alkalom kevés egy nap én volt ugy hogy 10 szer is recskáztam :) de most már csak szex :) menny el egy ezzel foglalkozó nőhöz amjd az be avat majd az be avat de azt nehogy kinyald mert ki nyalod azt is amit bele nyomtak vagy ezren
2012. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bakker, lényeg az előjáték hogy a csaj benedvesedjen akkor tudod neki rendesen berakni, de nagyon gyerek fejű lehetsz és szerintem pár másodperc alatt elmész majd, mellesleg a pina SÓS ízű (majdnem 16 éves fiú vagy és szűz hát szép)
2012. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
72%
Drágám!20 alatti lánytól ne nagyon várd, hogy úgy élvezze a szexet, mert a szex felnőttekre lett kitalálva, hogy teljességében, nagyon élvezzék. Ennyi évesen megmondom mi lesz, bedugod, húzól párat és elsűlsz. Ló..asz ez az igazi élvezethez!Ha lenne türelmed várni (megfelelő partner, kor, lelki érettség) akkor megkapnád érte a méltó jutalmadat.Sajnos mivel ilyen korán gyakoroljátok, rosszul idegződik be az egész, érzelmeket nem köttök hozzá. Még a végén csak ez lesz a fontos,nem tudod majd értékelni a nőt, hanem csak pi*t akarsz, mert teli van.. de téged se fognak értékelni, hanem a lányok megjegyzést tesznek majd a méretedre és az ágybéli képességeid alapján ítélnek meg, kit fog majd érdekelni, hogy ki vagy Te? mi van legbelül. Egymást váltogatjátok az ágyban, mindenki lesz mindenkivel, kiskurv*k vesznek körül, a volt "nőd" majd a legjobb haverodat szo..ja le a bokorban, akit lehet h szerettél is. ha majd felnősz egyszer és észhez térsz, a feleséged, a gyerekeid anyja anno 16 évesen jópár csávót elégített ki, megalázták, "csak arra kellett" és azt hitte, h ez jó neki. előtted szép számmal már jártak benne és ha majd a babakocsit toljátok, szembe jön majd az egyik +farok", aki anno élvezhette a testét. te sem leszel különb, mivel így fogsz szocializálódni, nem ragaszkodsz egyhez, hanem mindig a kívánatosabb kell és a gyereked csonka családban fog felnőni és az anyukája minden évben új apukával állít be. a gyerek nem tudja majd mi az hogy hűség és kitartani vki mellett és sérült lesz, nem lesz képes egészséges családi életre. Az a baj fiatalok, gyerekek, h nem tudjátok, h mit csináltok. nem csak ti vagyok a hibásak, hanem a szüleitek is, de még most változtathattok az életeteken. Rajtad áll, h elszexszeled a fiatalságodat, vagy a jövődet, magadat, az igazi boldogságodat építed. kívánom, h a másodiknak élj!
2012. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!