Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A "bejárattól" kb hány centire...

A "bejárattól" kb hány centire van a szűzhártya?

Figyelt kérdés

szűz vagyok de elég sokáig be tudok nyúlni úgy hogy nem érzek semmit

ezek szerint lehet hogy már kiszakadt a szűzhártyám?


2009. máj. 28. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se éreztem. Aztán mikor odaadtam a szüzességem a férjemnek, nem tudtuk befejezni, mert "megakadt" a szűzhártyában, nekem meg baromira fájt!
2009. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Volt már a kérdés, nézd vissza.

EGY centire van.

Más kérdés, mennyire tágul.

2009. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Közvetlenül a bejárat után van. Vegyél egy kitámasztható tükröt, ülj le az ágyadra, húzd szét a szeméremajkaidat és nézd meg. Egyéként a szűzhártya attól, hogy "kiszakad", még nem tűnik el, az tulajdonképpen nem is egy vékony hártya, mint ahogy azt sokan képzelik, inkább vmi tömörebb dolog, és alapból is van rajta lyuk, ami már serdülőkorban ujjnyira tágítható, különben nem tudna hol kifolyni a menstruációs vér. Én már 2éve nem vagyok szűz, de a szűzhártyám még mindig megvan, csak nagyobb rajta a lyuk mint anno.
2009. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!