Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez mivolt? És mostmár nem vok...

Ez mivolt? És mostmár nem vok szűz? O. O

Figyelt kérdés
masztiztam, de úgy h csk egy kicsit dugtam be az ujjam h ne veszítsem el. Nagyon gyorsan húzogattam ki-be az ujjam és valami kijött belőlem, nem piros, nem volt semmi színe csk egy kicsi fehér, de azon kívül tejjesen átlátszó volt. olyan volt mint az ovuláció, de az 1 hete jött...ez mivolt? És még szűz vagyok?
2012. jan. 14. 19:04
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
ki mondta h büzke vok rá? igen mert még ezt nem csináltam... Te mindenről tudsz tökéletesen mindent amit először csinálsz?
2012. jan. 15. 08:59
 32/36 anonim válasza:

nem mondtam h büszke vagy rá, én visszakérdeztem...

sőt azt sem mondtam h mindent legelsőre tökéletesen tudni kell, de én személy szerint ha valami újba vágok bele, akkor az a minimum hogy utána nézek a dolognak, és nem hülyeségekből építek fel egy olyan kérdést amin szerintem sokan itt jót röhögtek. csupán egy véleményt írtam, persze ez nem tetszhet... de lefogadom hogy 16nál nem vagy több, sajnálom h a mai fiatalság színe java ilyen. de nyugi nem ellened irányul, én csak alapból a mai "tinik" 70%-kát rühellem... én kérek elnézést ha sértő voltam...

2012. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
kedves előző, valószínűleg a kérdező még igencsak GYEREK. mi következik ebből? sok mindent NEM TUD. ezért nem lehordani kell, hanem elmagyarázni neki a dolgokat...
2012. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Hajrá! Akkor tanítsunk egy IGENCSAK GYEREKET "masztizni"...
2012. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
uristen olyan szaréletü vagy :|| most attol még hogy megkérdezte nemkéne lehordani,mert te biztos nempróbáltál ki semmit...uristeen szánalmas
2012. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2012. jan. 16. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!