Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16-ot toltok hamarosan. Mar...

16-ot toltok hamarosan. Mar elegge erettnek erzem magam a szeretkezeshez, de nem szeretnem meg ilyen fiatalon elkezdeni. De van neha, hogy mar annyira elkap a vagy, hogy alig tudom visszafogni magam. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Elegge erett vagyok mar? Meg tehetek egy komolyabb lepest a parkapcsolatomba? Meg csak egy honapja jarok a baratommal, de nagyon megbizom benne, teljes mertekben. Es nagyon szeret, meg tiszteletben tartom,h goy azt mondta, hgoy akkor tesszuk meg, amikor en jonak erzem. Velemenyeket kerlek.
2012. jan. 11. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
esetleg tanácsolom hogy pár éjszakán át foglalkozz a tested megismerésével. A szex jó dolog de csak ha mértékkel és ésszel csinálják.
2012. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
"Nincs életkori határ arra vonatkozólag, hogy hány évesen válsz akár testileg, akár lelkileg éretté az aktív szexuális életre.Érezheted úgy, hogy számodra ideális partner és szerelem már 15-16 évesen eljött, de akkor sincs semmi baj. ha csak később, mondjuk 18-20 évesen veszíted el a szüzességed."
2012. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! ha elfogadod a tanácsom akkor,nem szexszelsz a barátoddal még minimum félévig,és tudod miért? csak mert fiatal vagy még,nagyon rövid ideje vagytok együtt,sokkal jobban jársz ha vársz,és biztosabb leszel magadban,és nem mástól kérdezed meg,és nem félsz tőle,ha a barátod szeret akkor vár rád,de a szerelem nem rögtön alakul ki kell hozzá néhány hónap,és hidd el nekem a tinik 98% megbánja,hogy túl korán veszítette el,nem a megfelelő emberrel, lehet most érettnek gondolod magad,de néhány év múlva rájössz,hogy egyátalán nem voltál érett,hidd el nekem magadat kíméled meg a csalódástól ha nem sieted el,szóval szerintem egy értelmes lány vagy,és tudod hogy fél év múlva sincs késő,és nem maradsz le semmiről,sőt
2012. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én 16 és fél évesen adtam magam oda a barátomnak és egy hónapja jártunk csak. Még ma is együtt vagyunk (3éve). én nem bántam meg,de azt csakis te érzed hogy mikor jön el az idő.
2012. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van olyan aki nem bánja meg 15-16évesen, de a túlnyomó többség igen. Én is azt tanácsolom hogy fél évet még várj.:)

A 15-16éves lányok testben már érettek a szexhez, de agyban közel se.

19F

2012. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

detto ez van/volt velem is ... jövő hónapban leszek 16 és nemrég, 2 hónap után feküdtünk le a barátommal,de egyáltalán nem bántam meg, mert megbízunk egymásban és ugyanúgy megmaradt a tisztelet és a szerelem. Megbeszéltük, hogy nem erről fog szólni ez az egész és figyelünk rá. Szerintem ha úgy gondolod, hogy eljött az ideje nyugodtan vágj bele.. Semmi rossz nincs benne, sőt ettől csak mélyebb lesz a kapcsolatotok :))

L

2012. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a jotakaro, es szep valaszokat. :)Valoszinuleg elfogadom a tanacsaitokat, remelem lesz ennyi onkrontrolom.
2012. jan. 14. 21:19
 8/8 anonim válasza:
Szerintem tarts ki! Jobb lesz, ha érettebben, az igazinak adod oda magad!
2012. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!