Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki 20-22 év fölött még szűz...

Aki 20-22 év fölött még szűz az már csak ronda, vagy nagyon hülye ember lehet?! Lent.

Figyelt kérdés
Én is az vagyok, nemsokára 24 éves leszek és semmi gázos nincs rajtam, se kívül se belül. Nemrég modellnek is fel akartak kérni, úgyhogy annyira bányarém nem lehetek, egyszerűen csak így alakult az életem, nem járok szórakozni, mert nincsenek olyan barátaim, akikkel mehetnék, meg nagyon időm se lenne, elég elfoglalt vagyok, dolgozok, tanulok. Régebben középiskolában meg nem voltam a társaság központja, visszahúzódó voltam, nehezen barátkoztam. Akkor én már lúzer vagyok párkapcsolat terén? Bevallom néha megijedek amikor olvasgatom az ilyen témájú kérdéseket és a válaszaitokat. Olyan könnyen "lelúzerezitek" aki teljesen tapasztalatlan még ilyen idősen.
2012. jan. 1. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehet, hogy ideje lenne használni azt ott a lábad között.
2012. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
csaj vagy ?
2012. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy hülye. (persze nemsokára jönnek az ellentétes válaszok) Attól függ mit akarsz? Hacsak a szüzességedet elveszteni, az egyszerű. Viszont ha egy igazi szeretkezésre vágysz, akkor keresd meg az igazit, akit szeretsz. Nagy különbség van a dugás és a szeretkezés között.
2012. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

akkor én is a lúzerek táborát erősítem....:D


De nyugi, majd jön olyan aki értékeli! :)

2012. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

hát így arc nélkül,biztos itt is sokan ezt fogják rád is írni.de tudod hogy van ez, arra van időd, amire akarsz időt.ha anyira fontos lenne, biztos meg tehetted volna már.

most mondhatnám, hogy az aranyér, vagy pattanás elleni vagy óvszer reklámba is kell modell,és nem szépek.hát, ha majd erőlködsz,lesz pasid,vagy majd most ezren fel kínálják magukat(a selejtje) hogy járj velük

2012. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamóca.. ***** válasza:
34%
az az igazság hogy az opciók: a ronda, a hülye, és a szerencsétlen. nem feltétlen baj van veled, de ha ennyire lehetetlen számodra az ismerkedés, akkor ott valami baj van. nem az idő hiányára gondolok, inkább arra hogy mennyire vagy visszahúzódó.
2012. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RockyCellar válasza:
0%

Milyen modellnek kértek fel?

Zokni vagy cipő esetleg körömgombakrém reklámozónak?

2012. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem vannak olyan emberek akik ezt értékelni tudják ezt a "kincset". Én magam is szűz vagyok 23 évesen és fiú. És mindenképpen szűz lánnyal szeretném elveszíteni. Természetesen ezt a lányt becsülném és tisztelném nem csak egy éjszakára kellene hogy túl legyek rajta, az már megtörténhetett volna.....
2012. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó, azért ha beleszeretsz valakibe aki nem szűz és ő is szeret, akkor vele is lefeküdnél? :D kérdező... az én pasim 20 éves, szűz. én vagyok az első csaja, fél éve vagyunk együtt, hamarosan meg fog történni a dolog, úgy érzem kész vagyok rá :) 17/L
2012. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki mégis ronda vagy, és valószínűleg csóró is. Sajnos a mai világban nem valami jó párosítás csajozás terén.
2012. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!