Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért azok a lányok kapják...

Miért azok a lányok kapják meg általában, hogy mekkora kurvák, akik még 18 évesen is szüzek?

Figyelt kérdés
Eddig 2 barátom volt, egyikkel se feküdtem le, még csak nem is smároltunk mások szeme láttára, mégis egy csomó lány állandóan lekurváz. Van viszont egy csaj az évfolyamban, aki fűt-fát leszop, és több kaját dug fel, mint amennyit megeszik, ő meg a "jó fej" és a "bevállalós". Hogy van ez?
2008. márc. 29. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Kétféle kurva van: a büdös kurva, aki azért az, mert nem fekszik le senkivel; és a rohadt ribanc, akit mindenki megdughat. Sajnos ezen nem lehet változtatni, elég szomorú, hogy így van, de nem tudsz mit tenni. A nézetüket nem tudod megváltoztatni :-(
2008. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

semmi köze nincs a párkapcsolati viselkedésedhez.


Valamiért nem szeretnek. Azt, hogy miért azt a fene sem tudja. Az biztos, ahogy olyan dolog, ami alapvetően nem indokolja a veled szembeni érzelmeiket (pl. pont az, hogy te még szűz vagy). Ezért ki kellett találni valamit, amivel szemben nem lehet védekezni és egyértelműen lehet utálni miatta valakit.

Ezért lettél te a kurva.

2008. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nemcsak velem van így... mondjuk az biztos, hogy soha nem jöttem ki velük annyira.
2008. márc. 29. 13:24
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudják elviselni,hogy Te más vagy,másként gondolkozol, sajnos a mai világban ez nagyon megy,de az a lényeg hogy ne törődj velük,le vannak ejtve,csak magadra figyelj,és azokra akiknek fontos vagy,más nem számít,ezek a csajok csak rohadt k..k maradnak, te viszont később is büszkén tudsz mások szemébe nézni.-soha ne szégyeld hogy tiszta erkölcsü vagy.
2008. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Na igen manapság valahogy nem komálják azt ha valaki nem simulékony, mint mondjuk Te vagy Én, de mégis KI NEM SZARJA LE ŐKET?! lol
2008. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
69%
Sok csaj irigységből is kurváz, mert pl. mondjuk te csinosabb, szebb, intelligensebb vagy náluk vagy jobban bejössz a pasiknál. Emelt fővel és gúnyos mosollyal a szád sarkában kell elsétálnod mellettük! Sajnos megváltozni nem fognak, de tojd le őket!
2008. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Én ugyanígy voltam. 17 évesen még szűz voltam, pedig mindig megkörnyékeztek a férfiak, annyi lehetőségem lett volna... Szép voltam, csinos, adtam magamra,gondolom ezekért ribancoztak állandóan... Smárolni is csak 16 évesen smároltam előszőr, de már mindenki azt gondolta, hogy ezzel-azzal is lefeküdtem.
2008. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy úgy öltözködsz.
2009. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
82%
Ezek a lányok pont azért támadnak téged ezzel mert közben meg ők a kvák!!! Ne törödj velük!:)
2009. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!