Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális? Vagy csak velem...

Ez normális? Vagy csak velem van ez?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok.. Volt már barátom,de legtöbb távkapcsolat..Ebből ne arra gondoljato,hogy 20 pasim volt,meg minden.. Szóval,még elég fiatal vagyok a sex-hez..De valahogy,nem is csak a "besszál meg és kész" dolog vonz,hanem az a sex,amikor olyannal van,akit szeretsz! Mostanába nagyon vágyom a "Szerelmes sex-re".. Hogy "csókolgasson,simogasson,óvatosan bánjon velem" féle sex.. Most vagyoka tini korszakom "kezdeténél",tudom,hogy a tanulásra kell fordítanom időt,de temészetesen az IQ-m tanulás terén nem kicsi..Nem kintha stréber lennék..Ebből az egészből következtetve annyi lenne a kérdésem,hogy ti kb. hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket?És olyannal,akit szerettetek? Tudta,hogy szűzek vagytok? Hogy bánt veletek a párotok?
2011. dec. 27. 19:15
 1/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? 12? ne szexelj még... -.-"
2011. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem 12 vagyok,és nem is mondtam azt,hogy sexelni akarok..Ha nem vetted volna észre,ott van 2-3 kérdés az alján..
2011. dec. 27. 19:20
 3/8 anonim válasza:
persze hogy vonz, ez tök normális dolog, de amíg úgysincs olyan akit szeretsz nincs miről beszélni. hány éves vagy amúgy?
2011. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

évesen vesztettétek el a szüzességeteket?És olyannal,akit szerettetek? Tudta,hogy szűzek vagytok? Hogy bánt veletek a párotok?

15 évesen, nagyon szeretem.. még mindig járunk:) Igen, tudta , de nem hitte el, mert olyan jó voltam :P persze most már elhiszi csak abban a pillanatban nem tudta:)

Különösebben nem volt gyengédebb, mert ahogy már írtam nem hitte el, hogy szűz vagyok, de mivel romantikus alkat alapból nagyon finoman csinálta. Az érintések, az előjáték és amikor éreztem magamban, hmm csodás volt *-*


Egyébként hány éves vagy?:)

2011. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
13..
2011. dec. 27. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagy az IQ-d?

Nem látszik.(:


16,igen,igen,jól

2011. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19.37 miért ne látszódna az IQ-ja? :o -.-

Nem értem, hogy 5 mondatból ami ráadásul nem is tananyagról szól vagy ilyesmi, hogy bírod elítélni?

2011. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem az egeket súrolja az IQ-m,de valahogy sokkal több,mint a mai ribancoknak..
2011. dec. 27. 19:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!