Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Inkább egy szűz vagy...

Fiúk! Inkább egy szűz vagy egy tapasztaltabb lány (NEM RIBANC! ) érdekeltebb, izgalmasabb, jobb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 18:33
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
30%

Szűz.


Felfordul a gyomrom már a gondolattól is, hogy előttem (el)használt nőbe kelljen betennem...

2011. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
Szűz. És voltam már nővel, nem azért mondom. 16/F
2011. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
24%
Tapasztaltabb!!! Egy szűz lány nem tudja még, mitől döglik a légy! :D
2011. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
24%
inkáb a tapasztaltabbak,mert nem kel betanítani
2011. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
38%

Én is egy tapasztaltabbra szavaznék. Egy szűz lányt állandóan győzködni, bátorítani kell, hogy nem, nem fog fájni, nem, az orális szex nem undorító. Szerintem egy tapasztaltabb már nem ennyire félszeg. Ja és az tényleg igazán kiábrándító, ha egy szűz lánnyal pont mire belejöttök, szakítotok... ti strapáltátok magatokat, nagy nehezen feloldottátok a gátlásait, de minek, mert más pasi profitál ebből.

Kivéve ugye a kivételeket!

2011. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
36%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2490..


A fenti linken volt egy hosszabb vitám, hogy miért nem kell szűz csaj. Persze én voltam a hülye.

Azt pedig magyarázzátok már el, hogy mi a f*szért kell lepontozni, aki azt meri beírni, hogy neki nem kell szűz csaj?

2011. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
én ha nem értek egyet valakivel, akkor vagy rá hagyom, vagy vitázok vele,minek valakit lepontozni....de egyszer én is úgy jártam, egy csajt,aki elöttem szűz volt,minden jóra megtanítottam, türelmesen el magyaráztam,erre más pasival van már.és akkor nem sok értelme volt.max anyi, amibe érdemes bele gondolni, ha egy szűz csajt nem tanít be valaki,akkor örökre béna marad az ágyban.és akkor nem lesznek tapasztalt csajok egy idő után.el fogynak
2011. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

valaki ezt írta:

Felfordul a gyomrom már a gondolattól is, hogy előttem (el)használt nőbe kelljen betennem...

akkor már enyiből csinálhatod azt, amit az egyik régen élt királynő: a leg nagyobb országos szegénység közepén azt tette, hogy minden lóra csak egyszer ült fel.ha valahova el ment, és vissza jött, ahhoz már 2 ló kellett

2011. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Szűz csajjal kezdeni olyan, mintha vennél egy kényelmetlen cipőt, amit nagy nehezen bejáratsz és amikor már kezdenéd élvezni, oda kéne adni valaki másnak.
2011. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
szüz ez egyértelmü.mert ha jól csinálja a fiu akkor a lány mindig ragaszkodni fog hozzá.
2011. dec. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!