Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után feküdnétek le...

Mennyi idő után feküdnétek le a párotokkal?

Figyelt kérdés
Én szűz vagyok, ő nem. Nem erőlteti a dolgot, és ezt nagyon imádom benne.:) De azért kíváncsi vagyok, h ti mennyi idő után feküdnétek le így a párotokkal.:D
2011. dec. 24. 21:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi :) Aranyosak vagytok:)
2011. dec. 25. 23:58
 22/24 anonim ***** válasza:

Én nem egész 2 hónapot vártam vele, de azzal, hogy barátommal 2 éve voltunk már együtt 4 hónapot, nagy szerelem volt (azóta egyikőnknek sem volt normális kapcsolata), de egy ismeretlennel semmiképp se feküdnék le 2 hónap után (vagy legalábbis nem tartom valószínűnek). Jahh, és végülis már nem voltam szűz, mert a nyáron lefeküdtem egy barátommal (3 éve ismerem, megbízok benne stb., így alakult, el lehet ítélni), de ha nincs ez a nyári, és szűz lettem volna, épp úgy megtettem volna 2 hónap után, nem tartom húú, de nagy dolognak. :)


18/L

2011. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Illetve nah, annyiban tartom fontosnak, hogy ne akárhol, akárkivel, nem hiába csak 18 évesen történt ez meg. De ha megfelelő az illető, a helyszín, nekem belefér (de természetesen így sem akárkivel). Az a nyári is egy gyertyafényes este volt, odafigyelt rám az illető stb. (és, ha azelőtt egy évvel is, de én oda voltam érte, csak nem lett belőle normális kapcsolat). Előző voltam :D
2011. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
hát én is ismerem már több mint fél éve, és megbízok benne:) köszi a választ!:)
2011. dec. 27. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!