Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek x faktorból...

Szerintetek x faktorból Kováts Vera (16) még szűz? Vagy az ikrek (17)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 12:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A Verára azt mondanám az élők show előtt valószínű, hogy az volt. (Azóta már lehet geszti mester megtolta :D)

Az ikrek meg tuti nem :D (vagy ha azok is voltak geszti mester abban az ügyben is lejárt :D)

2011. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ikrek-mivel a mai napig még mindig egy ágyban alszanak saját bevallásuk alapján-szerintem még szüzek. De tényleg lehet,hogy valamelyik stábtag már megd*gta őket,ez így működik...:D
2011. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
az ikrek tuti nem, de az a ronda kis béka biztos 20
2011. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
az előttem szóló irígy kutya biztos az XD
2011. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már megvolt mind3-om szoval nem
2011. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért kérded? Megb@sznád ôket? Szüzeket bírod? Szerintem az ikrek azok. Veráról ezt nem mondanám. Merthogy az X-Faktor elôtt nyugis csaj volt, de utána eléggé elvadult. Én megértem az eseted. Mikor beindult a Vámpírnaplók c. sorozat, megtetszett Nina Dobrev. Egyáltalán nem leltem róla semmi olyat a neten, hogy b@szott volna, és jó volt arra gondolni, milyen jó csaj, és hogy megb@sznám (mert a szüzeket birom, kizárólagosan), de mikor láttam róla egy 'cumis' képet elment tôle a kedvem.
2011. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mellesleg az ikrek jó csajok, és szerintem még szüzek, merthogy ôk nem vadultak el, nameg elég nyugis természetük van. Én járnék az egyikkel, vagyis mindkettôvel. Akarom mondani MINDKETTÔBEN. :D
2011. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!