Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz, ha 13 évesen maszturbá...

Az gáz, ha 13 évesen maszturbálok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ribanc, de néha jól esne ha megd*gnának, mert kíváncsi vagyok milyen.szűz vagyok..és kb már 1 hónapja.. maszturbálok.HELP.
2011. dec. 4. 00:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem az arcképedre gondoltam
2011. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
küldj egy képet magadról! :D
2011. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nem nem gáz, küldj egy képet magadról! :D
2011. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Én 9 éves voltam :DDDDDDDDDDDDD 16/F
2011. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ÉN 13f vagyok és 5 éve verem,akkor lennél ribanc ha a sok pedofil f@sznak képet küldenél
2011. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
a mai világban már minden elfogadott, de szerintem 13 évesen még ne feküdj le senkivel,mert ha annak adod szüzességed, akibe szerelmes vagy, sokkal értékesebb lesz neki, mint az, ha már szexeltél.ráadásul a sok hülye itt mögöttem mind meg akar dugni(tisztelet a kivételnek)egy 13 éves kislányt.ez nem normális,keressenek magukhoz valót.a masztizással évekig el lehetsz, ha meg azt akarod, hogy benned legyen valami, vetess anyádékkal egy kissebb fajta vibrátort.persze azt teszel, amit akarsz, de ha mostanában megbäszatod magad,te se leszel külömb sokkal a többi lánynál(elég könyü rá kapni a szexre)
2011. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nem küldök senkinek képet:)) az milyen már.. " anyu vegyél nekem vibrátort!" xdd nanee..:))
2011. dec. 4. 22:38
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö, tulképp mit szeretnél ? Merthogy kérdés az nem volt.

Vegyen neked valaki egy vibrit ?

2011. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Florida 0606 válasza:
nem gáz hidd el , én már 11 évesen is csináltam , igaz akkor még nem tudtam hogy az az csak jól esset :D :)
2013. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én már elég régóta masztizom 1-2 éve most leszek majd 14.Szerintem nem gáz én csak addig voltam úgy hogy bár elvennék a szüzességem mig nem egy hete kb rám nem irt egy olyan srác akiről tudom hogy ,,minden" csajjal kavar.Konkrétan megkérdezte hogy akarom vele csinálni:D Tudtam hogy bejövők neki régóta de erre nem számítottam.Szóval eldöntöttem hogy inkább megvárom az igazit és természetesen elutasítottam a srácot.Ezzel azt akartam mondani hogy azt hittem majd bele megyek az első olyan lehetőségbe de nem igazából nagyon megijedtem xd ha látom az utcán is inkább másfele veszem az iránytxd
2014. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!