Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan fiú aki sosem...

Van olyan fiú aki sosem veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ettől félek :( 17/F
2011. nov. 22. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez az egész szüzesség dolog egy baromság. A mocskos média hatására alakult ki az, hogy gyakorlatilag státuszszimbólum lett, így a fiatal fiúk teherként élik meg és alig várják, hogy túl essenek rajta.


Ezzel én sem voltam másként. Sokáig úgy gondoltam, hogy várok egy olyan lányra, aki iránt érzek valamit. Aztán meguntam és elmentem egy (jobbfajta) örömlányhoz.


A lány szinte tökéletes választás volt, figyelmes, szép csinos, igényes, de mégsem volt semmi különleges az egészben, mondhatni csalódás. Nem volt rossz, csak sokkal intenzívebben érzésnek gondoltam az egészet.


Rájöttem ehhez bizony érzések kellenek. Legalábbis nekem. Ahogy az egyik ismerősöm mondta, lehet dugni és szeretkezni. A két dolog nem azonos.


Azóta nem is erőltetem a dolgot. Várom, hogy egy olyan lánnyal legyek együtt, akit szeretek.


Ha nagyon szarul érzed magad miatta, ajánlom neked is menj el te is egy ilyen lányhoz és ess túl rajta. Nem nagy szám az egész.


Egyébként pedig nem tartozol elszámolással senkinek efelől.

2011. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen, Pl: én.

Bár átlagos kinézetünek tartanak.

de sajnos tulságossan is kedves vagyok a lányokhoz, (szinte már papucs). Ami ugyebár nem jön be nekik. inkább a tirpákokra buknak.

2011. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én mint nő, úgy vettem észre hogy azok a pasik maradnak szüzek, akik csúnyák+ vagy nagyon alacsonyak és buták + csórók + szép lányokra buknak (magas mérce).

Ez az a kompozíció az, ami nálam kiveri a biztosítékot. Persze egy csúnya, dagi buta lányra rá sem néznek...

De vannak olyanok akik a csúnya dagi láynoknak sem kellenek.

Egyre több csúnya lányt látok helyes fiúkkal. Tehát a csúnya-buta, de magas mércéjű fiúk a leginkább vesztesek.

2011. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sajnos utolsónak nagyon igaza van. A média főleg a lányokat szippantja be, még a csúnya lányoknak is bemagyarázza, hogy nekik csakis átlagos vagy jóképű pasi juthat. Ezt ők el hiszik, hogy az az átlagpasi amit a reklámokban lát, és azt is elhiszi, hogy ő azt megérdemli. A csúnya de rendes srác, hiába rendes, úgyis hoppon marad. A csúnya pasiakt valahogy nem szippantja be a média, hogy nekik csakis jó csaj juthat. Ők nekik a nagy része megmarad szerénynek. Az veszi el a lányok eszét, hogy látnak egy képet valahol és az van beállítva, hogy egy tipikus átlagpasi az utcáról. Közben meg egy modell srácról van szó. Ezt a lányok meg el is hiszik és már többet nem adják alább. Inkább egyedül vannak évekig mintsem egy olyan pasival összejöjjenek, aki nem egyenlő azzal akit a reklámokban láttak. Innentől kezdve a csúnya pasi, de még az átlagos is meg van lőve. Nem talál párt. Én is pl a napokban fel akartam csípni egy lányt de mondta, hogy nem vagyok jó pasi nem tetszem neki. Én visszavágtam, hogy ő sem egy szépségkirálylány, mert átlagos arca van és átlagos teste. Erre felháborodott, hogy merem mondani, hogy ő átlagos. Két nap múlva bebizonyította, hogy neki jó pasija lesz dacból is, és a fősuli egyik legjobb testű pasijával össze is jött. Lehet a pasinak nem kellett, de a csaj ráerőszakolta magát, ami ugye egy pasi(k)nak tetszik és él a lehetőséggel, mert a farka vezérli. Bezzeg ha egy csúnyább pasi próbálná ráerőszakolni magát egy szebb lányra, akkor már ez így nem működik, mert a lányok nem így működnek. Ezért soha nem lesz egy átlag lány vagy csúnya lány szűz, de a csúnyább pasi az marad kegyetlenül.
2011. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A válaszíró 62%-ban

neked is tökéletesen igazad van. én is hasonló kép jártam:

Egy kiscsaj (munkatársam) -megjegyezte hogy milyen házias vagyok, meg kedves.-

Ezt hallota egy másik emberke is, aki meg a kiscsajt próbálta unszolni, hogy jöjjön össze velem. erre ő: " hát inkább választok egy másik pasit aki jóképü, és megnevelem, minthogy a Gáborral összejöjek"

Bár igaz, hogy amolyan -csinibaba- típusú csajról van szó, de akkor is tök rosszul esett amit mondott. és még utána meg kérdezte hogy most miért lettem szomorú. elmontam neki hogy most sikerült a lelkivikágomba gázolnija, dehát ugye ez őtet nem nagyon érdekelte.

pedig mindent megtetem neki, hogy a kedvébe járjak, dehát...

ílyenkor már aztán télleg elmegy a kedvem a csajozástól.

és alapos a gyanum, hogy örökké szűz maradok, ha csak nem megyek el valami pr*stihoz.

21f

2011. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves 64°%-os. Ne keseredj el. A csajok nem tudják értékelni a rendes és házias pasikat. Csak az számít, hogy jóképű legyen, vagy gazdag. Hiába vagy te a legjobb háziember, ezermester, őket ez nem érdekli. Én is fúrok, faragok, fát vágok, mosok, vasalok, főzni is tanulgatok mégis elkerülnek a lányok. Azt mondják a mai lányok, hogy ez az alap. Aztán összejönnek egy jó pasival és elkezdenek nekem panaszkodni, hogy ez nem csinál semmit, csak fingik meg tévézik, nem ért semmihez sem. Aztán sírnak nekem .Én meg mondom kislány gyere össze velem és ki lesz a feneked is nyalva. Persze erre csak legyintenek és azt mondják, hogy többet bunkó szép fiúval nem jövök össze. Rá 3 hétre jön egy újabb, bulizós, bunkó szép fiúval. Aztán a körfolyamat kezdődik elölről. Én meg mindig hoppon maradok. Na az ilyen lányoknak, szívből remélem, hogy soha nem lesz senkijük és örök életükre egyedül maradnak. Ezeket a bunkó szép fiúkat meg nem tudják megnevelni, mert azokat hajtja a vérük, hogy minnél több ribancok megrakhassanak. Csak az a baj, hogy ezek a buta együgyű lotyók is találnak előbb vagy utóbb egy olyan jó arcú srácot, aki sok mindenhez ért. Aztán megütötték a fődíjat. A rendes és kevésbé jó képű pasi pedig megint egyedül maradt.
2011. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Háát, nehéz nem elkeseredni ezen.

Szerintem majd 30-40 évesen rájönnek, hogy nem szabadott volna enyire válogatniuk, - ha az adott barátjuk halálra nem veri őket a gyerekével együtt addigra-

Csak nehéz ilyen sokáig várni.

Viszont a háziasságnak nagy előnye, hogyha egyedül marad az ember fia, akkor tud magáról gondoskodni.

Csak az a gond hogy akkor is kellemetlen lesz úgy hazaérni a munkából, hogy nem várja otthon a szerető család, nincs akihez odabújjon és átöleljen esténként. :(

2011. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!