Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hány éves korotokban...

Ti hány éves korotokban vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Az ciki ha 18 évesen még szüz az ember
2011. nov. 16. 19:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
hú te 13 éves de egy buta liba vagy
2011. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
0%
kébzeld el nem a korszámit hanem az h ideális legyen a párod ennyi nm tetszik igy jártál!!
2011. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
39%
"párod" elég gáz vagy már ne haragudj,13 éves kislánynak párja van, ez a nap vicce,kiégett kis ribi leszel 20 éves korodra, tudd meg aki elkezdi az már függő lesz,ne csodálkozz ha több pasi megfordul majd benned, mondjuk 10-20,idétlen gyerek vagy,de hogy hol vannak ilyenkor a szüleid???
2011. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%

Álljatok már le...

Elég gyenge elmére utal, ha valakinek a szüzesség korai elvesztéséből egyből következik a rib@nc élet, a "több f@szt fog, mint kilincset"... A kettő egyáltalán nem függ össze.

Van olyan ismerősöm, aki majdnem 19 évesen vesztette el, és azóta kb 16 pasival feküdt le.

De ha valakinek 14-15 évesen van egy komoly kapcsolata, ami évekig tart, vagy talán sohasem ér véget, azt is persze le kell hülyézni, meg rib@ncozni, mert itt ez a szokás... Gratulálok, alapítani kéne egy "Ki bírja tovább tartogatni" klubot, ahol kitárgyalhatnátok azt a tiszta, szent életeteket, és mocskolhatnátok kedvetekre azokat, akik nem a nászéjszakán látnak először f@szt!

Jöhet a lepontozás, azzal beismeritek, hogy rohadtul fáj az igazság!

2011. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
4%
már bocs nem azt mondtam,hogy meg kell tartani házasságok,de nehogy már védjük a 13-15 évesen szexelő tiniket mert "komoly" kapcsolatban veszítették el,ne mondja nekem senki,hogy normális kislányként szexelni,már eleve a párkapcsolat korai,és képzel 10ból 8 lány rib@nc lesz aki ilyenkor kezdi el,legalább 6nak problémái lesznek a szexszel,pl nem lesz orgazmusok,egy szóval nem mondtam hogy ne szexeljenek az emberek 18 előtt mert hát sok 17 éves érett, 16ból már kevesebb aki tényleg érett,de ne viccelj már,hogy normális,mégis egy 13 éves honnan a francból tudja milyen a komoly kapcsolat épp hogy elkezdett serdülni,sztem meg az a gyenge elméjű, aki normálisnak tartja ha 13-15 évesek szexelnek,"komoly" kapcsolatban vannak,legközelebb majd egy 8-10 évesnek mondjátok,hogy nyugodtan csináld már "együtt vagytok " 2 éve,igazi "szerelem"
2011. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
de tudod mit csinálják,az ő életük,de az a biztos hogy az én gyerekem biztosan nem lesz elhasznált kiégett kis utcaszéli ribi,mert én legalább vigyázom majd rá
2011. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
91%

14 és fél évesen jöttem össze a párommal, nem sokkal utána le is feküdtünk. És itt vagyok 23 évesen, nem vagyok ribanc, együtt élünk, de végülis mire föl merjem mondani, hogy komoly kapcsolat...

(Nincsenek szexuális problémáim, van orgazmusom, kösz jól vagyok, sose volt abortuszom, 21 évesen szültem, de nem becsúszott, terveztük.)

Ha 18 évesen veszti el valaki, akkor is lehet rib@nc, sőt, leginkább akkor, ha a szülők nagyon visszafogják, mert úgy van vele, már csak azért is...

2011. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

16. szülinapom előtt pár nappal veszítettem el,ekkor már több mint 1,5 éve együtt voltunk :)

még most is együtt vagyunk lassan 3,5 éve :)

18/L és 22/F

sokan írjátok,h 13-14 évesen és nem bánták meg,meg a párjuk...

én bevallom gyerek voltam,azt hittem érett vagyok a dologra de nem így volt,kb 1 éve van az,hogy fejben is minden jó.

amúgy meg már minden jó a kapcsolatomban és nagyon szeretjük egymást.

2011. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

F18 szüzike volnék

20ig nem lesz semmi mek prostihoz, de most is elmennék egy szopásra, hátha önbizalmat ad. Egyébként elég érzelmes vagyok, eddig csak kudarcok voltam de nem adom fel, ez egy kihívás.

2011. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Szüz 48F
2011. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!