Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Miért nem így csináljá...

Lányok! Miért nem így csináljátok? Vagy nektek ez ennyire fontos, hogy kivel?

Figyelt kérdés
Ha ennyire féltek attól hogy a pasitok nem akar veletek lefeküdni mert még szüzek vagytok, miért nem ,,vesztitek el" egy műbrokival, mer akkor utána már fizikailag nem lennétek szüzek és akkor már a pasi se parázna annyira.

2011. nov. 8. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Senki nem olyan hülye, hogy magának fájdalmat okozzon. Inkább okozzon a pasi, utána lehet őt szidni. Meg a fejéhez vágni, ha megcsal, hogy :"én neked adtam magam!!!" :P
2011. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
te hülye f@sz
2011. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma rájöttem, hogy már túl öreg vagyok ahhoz, hogy megértsem a kamaszokat....

Az én kamaszkoromban még a fiúk nem paráztak, és le akartak feküdni a szűz barátnőjükkel, sőt egyesek nem átalltak büszkének lenni is arra, hogy volt már szűz lány a "praxisukban".


Ilyen puhapö.csű, gyáva, semmire kellő impotens kis nyomorék ... hát nem is tudom, minek nevezhető, mert férfinak semmikép... akármik mellett nem csoda, ha minden csajnak van műbrokija. Igazi brokija a fiúknak sincs...ezek szerint.

2011. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

-Neked ki volt az első, Gizi?

-Nekem a Jenő. És neked, Matild?

-Nekem a Big Nigger Cock Dildo....

2011. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem az fáj h kiszakad a szűzhártya te idióta. Attól h valakinek pl. véletlen szakad ki még nem lesz ,,fizikailag kész", ugyan úgy fájhat és feszülhet. Amelyik pasi meg parázik egy szűz lánytól az egy gyáva p*cs. Inkább örüljön h ő lehet az első vkinek.

És igen, fontos h kivel. Egy guminővel is más szexelni mint igazival.

2011. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szüzesség nem a fizikai kiszakadásra értendő...pl kemény sportot űzőnek is kiszakadhat de attól ő még szűz és attól még lelkileg nem biztos h olyan felkészült az a lány
2013. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!