Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem fér be? Nem tudom...

Miért nem fér be? Nem tudom miért, de nekem nem fér be egy átlagos méretű és vastagságú pénisz, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
ennyire szűk lenne? ezen hogy lehet segíteni?a válaszokat előre is nagyon köszönöm szépen.
2009. ápr. 30. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen sokszor próbáltuk...az előző több mint 1 éves kspcsim részben emiatt ment tönkre (vagyis a veszekedés miatt9....jah és én sem tudom miért lehet!!Nagyobb szerencsét nektek!
2009. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
80%
Én is azt hittem túl vastag vagy én vagyok túl szűk. De nem. A dolog nyitja az, hogy rendesen felizgult állapotban kell legyetek meg kell bíznod a párodban teljesen, szeretned kell és akkor el tudod magad engedni. Zárjatok ki minden zavaró körülményt s akkor menni fog. A hüvely tágulékony, hiszen gondolj bele egy kisbaba is kifér rajta később. Használjatok sikosítót. Régebben nekünk is csak azzal ment (úgy-ahogy) az fájdalmas és nehézkes volt. Amióta rendesen felizgat nincs gond a nedvesedéssel, nem kell sikosító sem. Ahelyett amugy is jobb a nyál szerintem. Sokkal természetesebb és nem hideg. És persze minél többet kell gyakorolni. Menni fog, ne izgulj! Sok sikert!
2009. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
82%

Látod itt a másik véglet!!Nem voltam még olyan sok férfival, de nekem meg a legtöbb pénisz kicsi!!:)Alig érzem őket!!Szerintem sok síkosító+hosszú petting!

Jobb ötletem nincs!!:)

2009. máj. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget! :)
2009. máj. 7. 18:38
 15/15 anonim válasza:

Regi kerdes de fontos ezzel foglalkozni. Leirom hatha valakinek segit.

Nekem soha eletemben nem volt ilyen problemam, erre a 30-as eveim kozepen tortent, hogy nem fert be nekem. Nagy meret is volt, de be kellett volna, hogy ferjen akkor is. Lelki alapon nem sikerult es traumak miatt. Teljesen nedves voltam, de egyszeruen osszezart az egesz huvely es hiaba probaltam ellazulni. Amikor fejben at tudtam kapcsolni, akkor sikerult, bar fajt eleinte.

Ismerek 28 evest is, aki hasonloan jart. Nala is lelki dolgok miatt.

Megerto es turelmes partner extrem fontos, kortol fuggetlenul.

2021. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!