Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet az, hogy valaki magának...

Lehet az, hogy valaki magának veszi el a szüzességét kb egy 5 cm átmérőjű tárggyal? És ha máskor is csinálom, miért vérzek? ! Amikor elöször csináltam 13 éves lehettem kb, most 16 vagyok és mindig vérzik. Miért lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez kemény :P amugy a szüzességed nem vetted el mert azt csak egy faszi veheti el de a szűzhártyád lehet átszakadt. jobbat nem tudok :S
2009. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Talán nem egy reszelőt kellene a puncidba dugdosni. Lehet megsértettél ott valamit ami nem tud begyógyulni, menj el nőgyógyászhoz.
2009. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jaja szentem is meny el a dokihoz...
2009. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Mert mondjuk nem egy 5 centis cuccot kéne magadba dugdosni szűzként...Mi lesz veled később???Nem sok 5 centis farkú pasi rohangál az utcán...Azért vérzel, mert vmi nem oké benn...3 évig nem kéne vérezned, még ha szűz is vagy, max. az 1. pár alkalommal. Nem csak akkor menstruálsz???
2009. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
te nem vagy normális!!!! amikor ilyet csinálsz mire gondolsz? ciki nem ciki menj el nőgyógyászhoz mert ezzel a hatalmas f@szsággal amit művelsz Qrva nagy galibát okozhatsz!
2009. ápr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Mi a francért kell tárgyakat rakni magadba nem elég jó rá az ujjad??? Ráadásul szűzen! Nem bírsz a véreddel, meg az is milyen már hogy 13 évesen is ezt csináltad, foglalkozz a tanulással meg normális pasit keress azzal veszítsd el te idióta. Már bocs de akkor is...
2009. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!