Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom vadul szeret mindent...

A barátom vadul szeret mindent. Az első szexben ugye az nem lenne jó? Igaz? Segítség kéne!

Figyelt kérdés

Azt mondja mindig hogy ahogy én akarom meg majd úgy hogy nekem jó legyen meg úgyis nekem fog fájni úgyhogy úgy lesz ahogy nekem a legjobb.De mindig azt mondja hogy ő vadul szereti.Én meg úgy szeretném ahogy ő akarja.De ha vadak lennénk akkor mégjobban fájna nem?Jajj én úgy félek.Még nem tervezem a közeljövőben meg a párom sem.Mert azt mondta hogy megvár és amikor akarom :).

14/L a barátom 16. 1 éve járunk.És köszi mindenkinek aki segít!


2009. ápr. 25. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,legalábbis nálam pár perc után elmúlt a fájdalom és átvette a helyét az élvezet és nem is az akkori barátomon múlt ez az egész! csak önmagát nézte!de én félre ismertem! Amúgy jogosan vártok még, elég fiatalok vagytok!22/L
2009. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia

Az első pár alkalomnál azért tényleg finoman csináljátok érezni fogod mikor már nem fáj annyira akkor szép fokozatosan lehet gyorsítani

Akkor igazán jó a szex ha mind2 ember élvezi!!!

2009. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!