Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem rá a csajom, h...

Hogy vegyem rá a csajom, h megengedje h kinyaljam?

Figyelt kérdés
mivel eléggé gátlásos..és még addig nem ért a kapcsolatunk h ijet probáljak vele..valakinek valami normál tippje??
2011. szept. 19. 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű!Nem kell erre külön engedélyt kérni.

Játszatok olyat,hogy el kell rejteni a testeteken egy csepp mézet,és a másiknak bekötött szemmel kell azt a nyelvével megtalálni.Az mellett hogy nagyon izgi a dolog alkalmad lesz a környéken kotorászni a nyelveddel,és egyszer csak belenyalsz neki.Ne félj utána már nem fog ellenkezni:)

De méz nélkül is lehet,puszilgatod a combját és ....

2011. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

2 estet állhat fenn...

egyik:mondd meg neki,hogy ha nem szeretné akkor állítson le,de lehet hogy csak attól fél hogy nem felel meg neked (mivel gátlásos) így miközben simogatod mondd neki érzékien,hogy milyen gyönyörűnek találod,hogy mennyire szép és vonzó...

a másik:hogy nem beszéled meg vele,csak amikor simogatjátok egymást,kezdd el csókolgatni a nyakától lefelé,de lassan haladva,majd a combjait,azok belső oldalát,majd szép lassan nyald meg...de légy érzéki,és ne mohó...lassan kezdd el nyalogatni,hidd el,nem fog elutasítani....

2011. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

mond meg neki kerek perec ha ma nem nyalhatod ki akkor kinyalod a barátnőjét.


de amúgy sztem nem olyan nagy katasztrófa ez /nem minden nő szereti gondolom mert nincs elég önbizalma, vagy tudom én../,csak cumizzon rendesen az a lényeg.:)..

2011. szept. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát egyszerűen. Elejinte nekem se engedte hogy kinyaljam de leültünk beszélni erröl a témáról és szép lassan meg tetszett neki az ötlet. :D
2013. jan. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!