Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan fogom tudni hogy a...

Honnan fogom tudni hogy a barátnőm elélvezett?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tervezgetjük már az első szeretkezést de szerintem jobban aggódom mint ő. Nem tudom meddig tart amíg ő eljutna a csúcsig. Mindketten szüzek vagyunk. Honnan látom hogy elélvezett, vagy lehet ezt tudni azon kívül hogy megkérdezem tőle? 15/F
2011. szept. 6. 15:16
 1/8 BlackSword ***** válasza:
96%
Hát ha Te aggódsz, akkor nem is lesz belőle semmi, mert nem fog felállni... Jah és ha szűz, akkor ne az orgazmusra mennj rá, hanem arra, hogy a lehető legkevésbé fájjon neki... Hidd el, fogja értékelni...
2011. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Elhiheted, hogy tudni fogod!
2011. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hidd el hogy azt eszre veszed:-D

de nem biztos hogy az elsonel elelvez

19f

2011. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt kár aggódnod, mert szinte borítékolható, hogy nem fog elmenni, majd hosszas gyakorlás után esetleg... fájni fog neki eleinte, jó ha élvezni tudja egy kicsit is, nemhogy elmenjen... Ennyire ne becsüld sokra magad.
2011. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
azért nem minden csajnak fáj az első alkalom, azt se felejtsétek el ;)
2011. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
majd remegni fog a lába
2011. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát ha én elmegyek, remeg a lábam és megfeszül az egész testem... nem tudom másnál hogy van, nálam ilyen könnyen észrevehető :)
2011. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen ha valaki (én is) elélvez általában picit remeg vagy megfeszül, megrándul xD
2011. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!