Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Befér majd vajon szex közbe?!

Befér majd vajon szex közbe?!

Figyelt kérdés
Nos.. Eléggé félek attól, hogy mikor közösülök a barátommal milesz ugyanis most perpillanat aligha egy ujjam befér.:S Segítsetek légyszi! Adjatok tanácsokat! Nagy szükségem lenne rá . Egy aggódó tini.
2011. aug. 31. 16:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam ilyen témákhoz hozzászólni, de aki 13 évesen kezdi abból sosem lesz már ép ember...
2011. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 WhiteLabel ***** válasza:
remélem valami nagy ló farka van a f*szinak, és szétfeszít mint a k*rvaélet ha ilyen hülye vagy.
2011. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
tárcsa fake
2011. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 makkjános ***** válasza:
hogy befér-e majd vajon? hát ha csak egy ujjad fér be, lehet, hogy jótékonyan segíti a csúszást a vaj, de én azért még várnék a dologgal
2011. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon fiatal vagy, nem kéne még lefeküdnöd vele, várj, de azért elmondom hogy a barátodnak kéne gondoskodnia arról hogy beférjen. kézzel próbáljon szép lassan tágítani, ha meg nem, és csak durr bele akkor kudarc lesz.méghozzá eléggé fiatalon. amiről nem mondom hogy egészséges. megéri?
2011. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
nem, nem is most szeretnék:) csak aggódom miatta.
2011. szept. 1. 14:45
 27/32 anonim ***** válasza:
a babázás belefér ráérsz hozzákezdeni a a szexhez 17 évesen is, a kitűnőség nem az jelenti hogy tudsz gondolkodni és tanult vagy az csak jegy
2011. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
nyugodjmegsztem mindenki igy van h csak az úja fér be nekem is ez volt.. de simán ment :DD
2011. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
az különben is valsz csaka szüzhártyád. az majd átszakad és akkor máris több ujjad is befog férni!
2011. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Összefoglalom az élted ha ennyi idős kórban teszed ezt:

Miután rommá kúrtak a palinak görcs áll a lábába! Ettől te terhes leszel! Ezek után elmész az MTVbe ahogy mondták előttem is! Új műsor lesz amiben szerepelsz majd: Tripper kankó együtt frankó! címet fut majd! Utána tragikusan az út szélén 2014 szeptemberében elüt egy részeg nekrofil sofőr!


Az alábbiak alapján csak ajánlani tudom!


A téma nem neked való ne foglalkozz még vele!

2011. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!