Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan fontos, hogy...

Miért olyan fontos, hogy valaki "olyannal"legyen az első? Ha nem vagyunk egypár? Ha részegen történik? Ha megvesszük? Vagy a többiek nyomására csináljuk, mert nem akarunk kilógni a tömegből?

Figyelt kérdés

Miért olyan fonots egyáltalán az első?? És nem csak a lányok szemszögéből nézve!

Mi van akkor ha rosszúl sikerü az első?

Károsodunk valahogy?

Ha valaki arra vár,hogy az"igazival" majd amikor jön és

"túl sokáig vár" thát már későn kezdi el az nem rosszabb?


2009. ápr. 16. 20:17
 1/10 anonim válasza:
100%
Egy rossz nagyon megtudja kesríteni a további szexuális együtt léte.Főlleg ha az első a rossz!És nem kell elsíetni a barátok miatt meg főleg nem!
2009. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Úgy van ah az előző válaszadó mondja...én már csak tudom:( elég rossz volt az első...így most nrm is akarom a mostani barátommal sem, mert annyira tönkrevágodd lelkileg, hogy félek tőle..és nekem is részegen történt meg és elég durva volt...és szívesen visszcsinálnám, és szeretném ha megfeleő időben megfelelő emberrel lenne és olyan romantikus gyertyásat akarok hogy mindig emlékezzek h ez volt az első...
2009. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bennem semmiféle kárt nem okozott se az első se az utána következők. Mindig csak az aktuális a fontos, a többi akár jó volt, akár nem el van felejtve. Ha jó volt akkor örülök neki, ennyi. Ha rossz akkor meg már úgyis mindegy, lezártam.

Nekem csak egy dolog számít, az hogy én akarjam. Ha van hozzá kedvem akkor mehet nem bánom meg később sem.

2009. ápr. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én az elsőre gondoltam


Na jó,de ha várok akkor meg nem történik semmi.

Meddig érdemes várni?

2009. ápr. 17. 19:48
 5/10 anonim válasza:
Szerintem rossz felfogás, hogy nem történik semmi vagy az átlag már ekkor elvesztette nekem is el kell. Szerintem várd meg azt, akinél azt érzed, hogy igen ő az akivel el tudom képzelni...megvan a bizalom a szeretet és már összeszoktatok. Akkor lesz a legjobb ez a dolog. És hidd el nem az számít h hány évesen, hanem h kivel és mikor és milyen volt... sztem várj vele
2009. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

13:22


kedves tőled.

Szerinted akkor nem gáz ha 30 éves koromig várok?

Még olyankor sem égő? Sokmindeből kimaradok,nem?

a discós egyéjszakás dolgok,stb.....

2009. ápr. 18. 15:46
 7/10 anonim válasza:
13:22 es vagyok szerintem nem gáz bármeddig vársz vele, csak ne ilyen discos legyen mert az az egész életedre is kihatással leeht...gondolj bele, ha egy ilyen rossz együtlét után már nem is akarod majd :S az még rosszabb mintha megvárnád azt akivel jó és után meg boldog leszel tőle
2009. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
am hány éves vagy?
2009. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

elég idős vagyok ahhoz,hogy már kellemetlen legyen

hát nem 20

2009. ápr. 20. 19:12
 10/10 A kérdező kommentje:
az nincs rám kihatásal ha sogáig várok?
2009. ápr. 22. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!