Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akinek nincs mar meg a szuzhar...

Akinek nincs mar meg a szuzhartyaja vagy teljesen atvan mar szakadva ( mert ugye mindegyiken vannak lyukak) az elso sexualis eggyuttletnel nem fog verezni mar? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a szüzhártya mindenkinél más. Van olyan akinek olyan vastag mint egy bör és fájdalamas, van akinek teljesen be van növe és mikor az elsö vérzései megjönnek akkor alhasi fájdalama van amit ki kell müteni vagy kivágni.

Aztán van akinek nem is nö szüzhártyája. van akinek erezet van rajta van akinek nincs.


De azért elöfordulhat elsö sexnél vérzés, mert a hüvely nagyon zárt és föleg ha valaki nem elég nedves akkor megsérülhet a hüvely fala ami kisebb vérzéssel jár.

2009. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én mielött lefeküdtem a barátommal elöször elmentem nőgyógyászhoz kiderült hogy nincs is szűzhártyám.Mondhatom eléggé meglepődtem.Viszont az első alkalomnál eléggé véreztem abba is kellett hagyni mert annyira fájt.Sőt még az utána következő pár alkalom is
2009. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem az elsőnél pedig iszonyúan fájt,meg még párszor.
2009. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszike`a valaszokat`!!
2009. ápr. 16. 21:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!