Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves lánynál becsülendő...

21 éves lánynál becsülendő hogy még szűz vagy már inkább gáz?

Figyelt kérdés

korral és nemmel

köszi


2011. aug. 15. 15:34
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
nem hülyeség.. vagy ti szivesen szerencsétlenkedtek mindig kezdőkkel? vagy csak a szűz lány meg a r.banc kategóriák vannak?
2011. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
ok akkor még egy szivességet kérnék válaszok után írd ki hogy szintén szűz vagy-e v sem és meglátjuk....
2011. aug. 15. 15:45
 13/38 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert te béna voltál szűz lányként még nem igaz ez minden szűz lányra. De ne próbálj a mi fejünkkel gondolkozni lány létedre.
2011. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%
nekem ez a tapasztalatom. a pasim is azt mondta, h nem örülne, ha szűz lennék.. hála az Égnek, nem vagyok már szűz.. de ugy unom már h ennyire túl van spilázva ez a szüzesség dolog.. ha nem vagy szimpatikus a pasinak, rohadtul nem fogja érdekelni h szűz vagy-e vagy se, ha meg szerelmes lesz beléd, lehetsz a legnagyobb r.banc is.. nincs összefüggés..
2011. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
2011. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
73%

"ha nem vagy szimpatikus a pasinak, rohadtul nem fogja érdekelni h szűz vagy-e vagy se, ha meg szerelmes lesz beléd, lehetsz a legnagyobb r.banc is.. nincs összefüggés.."


Ezzel a korábbi mondataiddal kerülsz ellentmondásba. Ezek szerint nem számít - nekem mint pasinak nem számít. Ergo a "szerencsétlenkedés" se számít.

2011. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

15.42. "valószínűleg defektes a csaj azért nem dugott még, nem pedig tartóztatta magát..."


itt látszik hogy mennyire értelmes ember lehetsz szóval hogy a te szavaiddal éljek aki "nem dugott még" az már nem lehet normális...

köszi az őszinte választ

2011. aug. 15. 15:52
 18/38 anonim ***** válasza:
21%
ne szabd meg h mikor mivel kerülök ellentmondásba.. én csak leirtam h nekem mit mondtak a pasik. ettől eltekintve lehet kivétel. de ugy csinaltok mintha vmi glória lenne ez a szüzesség.. az csak 1 bőrdarab..
2011. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
de tenyleg mi az oka? miért nem veted bele magad az élet örömeibe?
2011. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
49%
Nem szabtam meg, nem felszólítottalak, hogy kerülj ellentmondásba, hanem kijelentettem, hogy ezt tetted. OMG, szövegértést nem tanítanak már az általánosban?
2011. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!