Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet valaki terhes úgy, hogy...

Lehet valaki terhes úgy, hogy nem szakadt át a szűzhártya? és valaki úgy terhes, hogy a férfi nemiszerve nem ment be a nőbe?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 14:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
szerinted hogy lehet úgy teherbe esni, hogy valós szexuális érintkezés nincs? mi a f.szomért dugatod magad, ha annyi eszed van, mint egy papucsnak? nem vagy te kicsit p.fátlan, hogy még szaporodni is akarsz?
2011. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Fke ***** válasza:
53%

nem tom mit kell bántani...


lehetsz terhes úgy is, hogy ráélvezz a srác. de nem bugyin keresztül.


ne parázz.

2011. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
utolsó, te hany eves vagy? ha ráélvez? akkor meg h, csak nem felmásznak?
2011. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Bugyin keresztül nm lehetsz terhes.

Akkor sem lehetsz terhes, ha nem is járt benned pénisz. (Kivéve ha pl. egy fecskendővel felnyomta neked a cuccot...:D).

Viszont a szűzhártya nem koton. Van rajta lyuk (tudod, a vérnek vhol ki kell jönnie...), és azon a lyukon bizony a sperma is be tud folyni, ha kicsit bedugja és bespriccel...

2011. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 robert561 válasza:
ijen hüjeséget nem halotam hogy valaki szüz és teherbe esik vagy prisz nélkül teherbe ejteni valakit vagy talán bele kökpködik ?
2011. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

Bár a durva válaszolóktól elzárkózom, ilyen kérdések hallatán mindig szegény Hofi Géza jut eszembe...


Fiatalok, előbb a védekezéshez nőjetek fel, aztán szexeljetek.

2011. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Szerintem, olvass el néhány szexualitással kapcsolatos könyvet, és rájössz, hogy bugyin keresztül lehetetlenség teherbe esni. Ekkora baromságot talán a 60-as években még el tudtam volna képzelni mondjuk egy Ifjúsági Magazinban (ja, bocs, akkor még olvashattam ezt a havilapot), de hogy ilyen kérdés felmerül manapság is, hát ennyire nincs aki felvilágosítson? Ha már a drága szüleid nem homályosítanak fel, akkor menj el egy könyvtárba és kérjél ezzel kapcsolatos könyvet. Nincs senki, akitől szexuális tanácsot kérjél? Hát ez szomorú. Akkor menj el a területileg illetékes pszichiátriára, és ott felvilágosítanak minden téren.
2011. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Nekem csak annyit mondott a biológiatanárom hogy a bugyi az nem koton... 17/f
2011. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Ne bántsátok már szegényt! Más is kérdez olyat, aminek alapvetőnek kéne lennie, de inkább kérdezze meg ha nem tudja, erre van ez az oldal.


Tényleg nem lehet bugyin keresztül teherbeesni. Olyan előfordulhat, hogy a hímivarsejt a hüvelyváladékban beúszik, ilyenkor ha nem volt közösülés, akkor is megtörténhet a fogamzás. De mivel bugyi volt rajtad, így ez nem történhetett meg, és szerintem amúgy sem lehet túl gyakori eset. Az jó ötlet hogy kihozhatnál könyvtárból erről egy könyvet, ha keveset tudsz az ilyesmiről.

2011. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Igen! Lásd: Mária esete a szentlélekkel... De manapság, állítólag felvilágosult és felelős gondolkozású emberek között a felsorolt módon kizárt!
2011. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!