Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Velem van a baj hgy egyszeruen...

Velem van a baj hgy egyszeruen nem jön hgy megujjazzam mgm? Maszturbaln szoktam de meg soha nem ujjaztam meg maham! Ez baaj? 14/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 23:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha ki fog törni a 3. világháború, az miattad lesz...:(
2011. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

-_-" , kössz a gúnyolódast , d kiváncsi vahyok h mst vl van a baj ?

annyikerdes lattam mar hgy gaz ha.mar 13 vesen ujjazom magam meg ijesmi es ojan valaszo jonnk h ez telesen normalos , d ez nkm vlhgy eggyaltalan nm megy !! :/

2011. júl. 29. 23:29
 3/20 anonim ***** válasza:

Úgy látom elférne egy segítő kéz. Konkrétabban az enyém.

Gondolkozz már! Miért lenne már baj? Miért kell meg ujjaznod magad? Amúgy is 14 vagy. Majd idővel megjön a bátorságod és kész.

Hová valósi vagy egyébként?

2011. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Romániábol vagyok , sajnos !
2011. júl. 29. 23:32
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát de hogy tehetsz fel ilyen idióta kérdést? Miért lenne baj, hogy 14 (!!) évesen nem ujjazod magad? Még nem késtél el sehonnan...jajj... (1. voltam)
2011. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

okee , csak lattam ezeket a kerdeseket meg a baratnoim is mar eeket beszelik es mar epanikoltaam h most mivan ? ck n vagyok a egyeduli aki meg nm ujjazza magat ??

d mostmar megnyugodtam !! xDd

2011. júl. 29. 23:37
 7/20 anonim ***** válasza:
Miért sajnos? Ezek szerint nem román vagy?
2011. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem ,eggyáltalán nem ! magyar vagyok !!magyarul beszélek ithon , baratokkal magyar osztályb járok , ck román állampolgár !

és azért sajnos mert vannak ijen romanok akik fikaznak mrt magya vagy meg ijenek meg aval a dumaval jonnek hgy romaniaba vagyunk beszej romanul meg ikeek

tuddok romanul de nem nagyon szeretekbromanul beszelni

szerencse hn pont a hatar mellet lakom , itt sok a magyar ! e vannak 1ea romanok akik magyarul beszelnek !!

2011. júl. 29. 23:47
 9/20 anonim ***** válasza:
értem, ez tényleg nagyon szar érzés lehet így. Szívesen megismernélek, ha benne vagy.
2011. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nkm oke , hány éves is vagy ?
2011. júl. 30. 00:06
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!