Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyan nagy dolog elveszteni a...

Olyan nagy dolog elveszteni a szüzességedet?

Figyelt kérdés
mindenki felfújja a dolgot...ti hogy vagytok vele?
2011. júl. 25. 19:38
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem olyan nagy dolog, mert nekem minden egyes alkalommal a barátnőimmel az első alkalmat sohasem felejtem el. A szüzesség elvesztése nálam nem oszt.
2011. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Előre leszögezem, hogy fiú vagyok és teljes mértékben hetero beállítottságú. Írhatnám, hogy nem nagy dolog és előbb utóbb mindenki túlesik rajta, de mivel emberek vagyunk nem pedig állatok ezét nem mindegy, hogy hogyan.A kérdésed alapján valószínűleg fiatal vagy és még nem volt olyan vaki az életedben, akit igazán szerettél, mert ha lett volna, akkor magadtól is rájönnél, hogy nagy dolog.
2011. júl. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
a nővérem ezt, hogy nem nagy dolog...sztem az. és úgy állítottam be a kérdést hogy úgy tűnjön egyetértek vele...pedig nem. nagy pillanat és csakis azzal akit szeretek
2011. júl. 27. 08:16
 14/16 A kérdező kommentje:
MAJD
2011. júl. 27. 08:16
 15/16 anonim válasza:
;)helyes
2011. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
sztem sok függ a kortól, de én amúgy is nagy dolognak tartom :)
2011. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!