Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúkat zavarja ha a lányokna...

A fiúkat zavarja ha a lányoknak szőrös?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? 1.szőrös 2.borotvált 3.gyantázott
2011. júl. 19. 21:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a puncira gondolsz-mert nem írtad-, akkor az tök mindegy, hogy milyen!
2011. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Mi a parommal masfel eve vagyunk egyutt, s most is ugyanugy mint az elejen borotvalom. Van h neha megno picit ugy fel centire, de sosem hagyom hosszabbra. szerintem ez egyenfuggo. En igy erzem jol magam, ha mindig friss es apolt. Az o elmondasa szerint egyaltalan nem zavarna es o ugyanugy kivanja. Jelzem o is borotvalja.

21 lany

2011. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Ha divatkövető majmok vagyunk akkor csupasz, ha van saját önértékelésünk akkor meg eldöntjük mi magunk hogy milyen legyen. Pontosabban megbeszéljük a párunkkal hogy ki milyet szeretne.
2011. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Senki sem szereti a fogai közül kipiszkálni a szőrt nyalás után!"


By apám és nagyapám

2011. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb ha rövid és szépen formára vágva ugy pont jó !
2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Sok divatluvnya tolja itt az igét!

Csak a borotvált meg a gyantázott a jó?

És még azt hiszitek hogy így a higiénikus mi?

Elárulok egy titkot. A fanszőrzet véd. Az más kérdés hogy naponta kell tisztálkodni, és ott is, és akkor egy natúr szőrös punci is tökéletesen higiénikus. És lehet vonzó az is. A combokra rálógó ősdzsungel nekem sem jön be de nem irtózom attól, ha az ajkakon is szőrös egy lány puncija. Szóval jó a szőrös punci, nem kell tőle irtózni, csak tessék azt is karban tartani.

Ja egy adalék. Nagyokos divatpuncik, vágjátok, hogy kik és miért borotválták először? A prostik, a lapostetvek miatt.

Akinek ez a menő, az kvázi ribi.

Kezicsókolom!

2011. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kezicsókolom:


1., Higiénikusabb: egy nőből mindig "folyik" valami. És ne tessék megkövezni nők(!), de egy testüreg, amit nyálkahártya véd. Nyálkahártya: nedv termelődik folyamatosan. Azaz nem naponta kell tisztán tartani, hanem sajnos naponta többször és sajnos a szőrzet ezt nehezíti.

2., Tudományosan bizonyított (neten találsz hivatkozást), hogy ami miatt oda szőrt növesztett a természet, az manapság már nem látja el szerepét. Azaz a védelmi funkció mára érvényét veszítette.

3., És természetesen egyén ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik és lehet vonzó is. Számomra is tud az lenni. De lehet ugyanolyan vonzó a szőrtelenített is;oda-vissza működik, téged sem szól meg miatta senki az ízlésed miatt, te se szólj meg senkit ez miatt.

4., Valamikor lehet, hogy a lapostetvek miatt borotválták, de most nem valamikor van! Most, most van és a fent okok miatt borotválják és magadról állítasz ki szegénység bizonyítványt, ha e miatt lekurv@zol bárkit is.

5., Férfiként még egy praktikus oka van, ami miatt nálam előnyt élvez: nem kell a szőrt köpködnöm ...

2011. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nem tudom, hogy egy-egy hozzaszolo miert ilyen primitiv gondolkodasu, ertem egymas leszolasat. Nehanyan kerdezni szeretnenek, es h valasozlnatok helyette itelkeznek, amihez senkinek semmi joga. Ha nem tudtok segiteni, akkor ne is irjatok. Amugy kedves hozzaszolo, nem hinnem h "majmolast" te nem gyakorolnad. Ezt a viselkedest otthon lattad?
2011. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

a gyerekeknek és a pedofiloknak a csupasz

:DDD

2011. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!