Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem akarja? Mi lehet a...

Miért nem akarja? Mi lehet a gond? Velem lehet baj? (lent több)

Figyelt kérdés

Egy éve járok a barátommal de még nem volt szex. Én szűz vagyok ő már nem. Én már nagyon szeretném vele a szexet, és elveszteni a szüzességem,(de persze nem azért, hogy elmondhassam, hogy már nem vagyok szűz) de erről még nem beszéltem vele-egészen tegnap estig. Tegnap este nála voltunk, és én felvetettem az ötletet, hogy mi lenne ha valamelyik este nálam aludna. Azt mondta, hogy szerinte nem jó ötlet. Kérdeztem, hogy miért, de azt mondta, hogy mert csak, mert ő így gondolja. Magyarázatot nem tudott adni... Mi lehet a gond? :O Lécci segítsetek. Köszi előre is.

Ja és én 18/L vagyok a barátom pedig 22/F.


2011. júl. 5. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi van ha tényleg nem tetszik magának "odalenn". Vagy esetleg valami betegsége van. Lehet, hogy AIDS-es!
2011. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Háát nem tudom... :( de most már félek, hogy velem van a baj, hogy már nem szeret vagy áh nem tudom... :/:(
2011. júl. 6. 20:20
 13/14 anonim válasza:
Az is lehet a gond, hogy attól fél, hogy neked fog fájni vagy hogy majd, hogyan reagálsz. Én fiú vagyok és én is ezért félek lefeküdni a a barátnőmmel(és mert egy picit irtózok a vértől).
2011. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát akkor velem van a baj. :( de amúgy nem hiszem hogy azért mer fél hogy fájna, mert én akarom nagyon.De lehet hogy ez a baja... vagy a vér... :/ nem tudok itt mit csinálni úgy látom. :( akkor majd sose fogja akarni?! :/
2011. júl. 6. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!