Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti mit éreztek az első...

Fiúk, ti mit éreztek az első együttlét előtt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nagyon izgultok? Vágytok rá, vagy csak úgy vagytok vele, hogy legyünk túl és kész..:D
2011. júl. 1. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerelmet.
2011. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 1. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én valami olyasmit hogy fú b*zdmeg most dugni fogok,
2011. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
fingszagot
2011. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóval izgultam és a csajon kívül másra se tudtam figyelni , csak hogy most mileszmá
2011. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vikotrot ***** válasza:
Szanaszét izgultam magam. Sajnos az első együttlétből második lett...
2011. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
90%
az együtt lét előtt kurv* nagy kanosságot, az együttlét után kurv* nagy fáradtságot
2011. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

még nem volt meg és iszonyúan félek

egyetértek az 1.vel :)

talán majd most meglesz :) remélem

2011. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pompidu ***** válasza:
71%

Emberek nincs para kva kanosak vagyunk hiszen azért mégiscsak egy újdonságról van szó :D

Nem kell feszültnek lenni :D aki elég idős toljon el egy spanglit és nem izgul igaz valami hosszú menet sem lesz :D

Aki nem él ienekel annak annyit mondok pont anyira félj egy puncitól mint egy szörös taxi soförtől egyszoval khm. nagyon föleg ha szüz... -.- hogy mért? majd rájösztök :)

Mindenesetre óvatosan a hölgyeményekkel :D hiszen tudjátok Lady's Embassy ja bocs aki nem ért jamaicaiul minden tisztelet a hölgyeké :D na Béke! 16/F

2011. júl. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!