Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mikor a "legideáli...

Szerintetek mikor a "legideálisabb" elveszíteni a szüzességét egy lánynak, és egy fiúnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 09:24
 1/4 anonim válasza:
Azt mondanám, hogy akkor, amikor már érettebben tudnak gondolkodni. Én tulajdonképpen tizennégy voltam, és nem volt túl okos döntés. Azt látom, hogy a környezetemben mindenki megbánja. Ha tizennégy vagy, de már nagyon régóta jártok (több, mint 7 hónap, szóval fél év+1) akkor rendben van, és tudod, hogy nem fog ott hagyni utána, meg ilyenek. Egy fiúnál nem tudom, olyan 15-16 éves kor után. Előtte minek? Úgysem feküdne le senki egy tizennégy éves pasival...
2011. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*Úgysem feküdne le senki egy tizennégy éves pasival...


Erre azért ne vegyél mérget. A 8-os oszt. társaim vígan csinálták, pedig 20 éve voltunk nyolcadikosok, vidéken, én nem kisebbségi, hanem nyelvtagozatos elitosztály. Képzelem, most mi lehet a helyzet...

2011. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amikor mind a ketten lelkileg készen állnak rá, és 100%ra tudják, hogy a párjuk az igazi, és nem ejti át őket.
2011. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértve a "majd ha elég érettnek érzed magad" meg a "várd ki amíg megérdemli hogy odaadd magad" típusú válaszokkal, mégis időlegesen félretéve ezeket, néhány sarokszám azért: lányként 18 fölött, fiúként 20 fölött szerintem adott esetben kínos lehet, ha nem tudod az alapvető mozdulatokat közösülés témakörben.


Én magam 24 évesen voltam először nővel, vártam a világ végéig a nagy alkalomra és az égig érő szerelemre. Ez utóbbi végül is eljött, de sajnáltam, hogy ennyi idősen ilyen tapasztalatlan vagyok, ráadásul a lány részéről is nagy türelem kellett. Ha jobban benne lettem volna a dologban, sokkal több kellemes együtt töltött emlékem lehetne ebből az időszakból (nevezetesen: úgy egymásra voltunk kattanva, hogy dugtunk volna minden utcasarkon, de tudás hiányában ez nem nagyon jött össze). 34/F

2011. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!