Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 hónap után 15 évesen korai...

1 hónap után 15 évesen korai lenne elveszíteni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 18:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
51%
Ha szeretitek egymást akkor nem korai ;) Én amikor elveszítettem pont akkor voltam 15 és 2 és fél hónapja jártunk :) És nem bántam meg, mert a szerelmemmel közelebb kerűltünk egymáshoz és aztóa nem veszekszünk sokat :D
2011. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem a 15 évesen van a hangsúly manapság már normális. na de egy hónap? kicsit kevés nemde?
2011. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen koraiamíg 6 hónaposak nem lesztek várjatok vele csak 1x tudod eléveszíteni de legaláb ne bánd meg!!:)
2011. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Hát szerintem ez egy kicsit korai, mivel én 16 éves vagyok a barátommal 2 hónapja vagyunk eggyüt.!De még mi se voltuk Úgy egymáséi.De te tudod.

Igazából figyelj ha lelkiekben testiekben készen vagy erre az egészre csakis akkor tedd meg .

Mert lehet , hogy ez után a fiú után jön álmaid szerelme és akkor nehogy az legyen hogy rosszul döntöttél.

de ez csak az én véleményem .

16/L

2011. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Természetesen ez a te ill. a kettőtök döntése kell h legyen :D ha úgy érzed h elég érettek vagyok rá akkor teyétek meg , de vigyázzatok :DAm. én most vesztettem el barátommal 2 hét járás után (igaz már 8 hónapja ismerem ) de nem bántam meg :D:D
2011. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem korai lenne és lehet hogy később megbánnád én 17 éves vagyok és a barátommal már 1,5 éve vagyunk együtt de még nem feküdtünk le nem érzem h itt az ideje ő megérti és kész

ha azért feküdnél le vele mert ő sürgeti akkor csak arra kellesz neki...

2011. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!