Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász elmondja, hogy...

A nőgyógyász elmondja, hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve,hogy nem vagyok szűz,és még nőgyógyásznál sem jártam.Anya hamarosan el szeretne vinni,de fogalma se nincs róla,hogy min mentem keresztül az elmúlt 1 évben(mindent amit tettem iszonyatosan megbántam,és ha tehetném visszacsinálnám).Nyilván kapom majd a különböző lehordásokat,szégyenitő válaszokat,de én csak annyit szeretnék tudni,hogy a nőgyógyász el fogja mondani a dolgot?
2011. máj. 27. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit? Hogy nem vagy szűz?
2011. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én voltam anyámmal nőgyógyásznál először / 16 évesen/, akkor kiküldte anyámat amíg vizsgált.És nem mondta el, csak amit velem megbeszélt és rá is tartozhatott.
2011. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
A nőgyógyász honnan tudja, hogy te min mentél keresztül az elmúlt évben?
2011. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mit? Azt, hogy már nem vagy szűz? Anyukád nem lehet bent a vizsgálaton, a dokit meg köti az orvosi titoktartás, nem fogja anyudnak elújságolni, hogy "anyuka, a lánya már nem szűz."
2011. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy megkérdezem de mit tettél az elmúlt egy évben azon kívül hogy nem vagy szűz? Ha csak azért félsz mert már nem vagy szűz akkor mond el anyukádnak hogy már nem vagy az. Ha nem vagy olyan kapcsolatban anyukáddal hogy ezt elmond neki akkor kérd meg hogy hagy menj be egyedül a nőgyógyászhoz, a nőgyógyászt pedig kérd meg hogy ne mondja el anykádnak hogy nem vagy szűz.
2011. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"Min mentem keresztül az elmúlt 1 évben"-Ezt úgy értettem,hogy azóta szexuális életet élek.És az első sem a megfelelő személlyel történt,ezért nem is mertem elmondani.Szóval félek,hogy egy életre elveszitené anyám a bizalmam.Akkor azt meg lehet beszélni a dokival,hogy köztünk maradjon?
2011. máj. 27. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Elvileg létezik egy olyan dolog, hogy "orvosi titoktartás" amit, ha jófej az orvos akkor betart, ha nem akkor nem. Általában jófejek szoktak lenne, de ha nem lesz az akkor sincs baj, édesanyád úgyis meg fogja érteni, elvégre ő is volt fiatal...
2011. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tseppkoe válasza:

Biztos is, hogy megérti...

Mert az ilyet mindig, minden annnya, minden körülmények között nagggyon megérti és elfogadja...

Az elllenkezőőjee soha, de soha, de sohhha...meg nem történhet és a múltban sem történt illlyen még egyszer sem...!

2021. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tseppkoe válasza:
Sehol a világon!
2021. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!