Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap éjszaka együttvoltam...

Tegnap éjszaka együttvoltam egy sráccal. Nagyon fájt a behatolás (szűz vagyok) és nem is sikerült teljesen. Ma reggel véres foltok voltak a bugyimon és fáj a hasam, ez azt jelenti, hogy elveszitettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
kedves utolsó. NEM az számít, hogy átszakadt e a szűzhártyája vagy nem, hanem attól, hogy e már benne f*sz vagy nem, és mivel jelen esetben igen ezért már nem szűz. készpont.
2011. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

15:41-nek teljesen igaza van. Nekem 14 évi aktív szexuális élet és kb. 20 partner után is meg van a szűzhártyám épségben, mégsem állítanám, hogy szűz vagyok. :D

A lényeg: a szűz, akiben még nem volt fa@sz. Akiben volt az nem szűz és nem számít hogy tövig vagy csak a hegye.

2011. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a felvilágosítást nektek, 8 évig tévhitben éltem a szüzességem elvesztését illetően, ezek szerint nem 2003.07.13, hanem 2003.05.10 xD
2011. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A szűzhártya csak az első hüvelyi szülés alkalmával tűnik el teljesen. Az teljesen alkatfüggő, hogy mikorra sikerül megfelelően átszakítani. Van akinek már egy mini tampon is elég ahhoz "kivégezze", viszont vannak lányok, akiknél ez a hártya valamivel vastagabb, így akár többszöri szexuális együttlét is szükségeltetik a teljes behatoláshoz, sőt, olyan eset is akad szép számmal, ahol a magának a nőgyógyásznak kell bemetszeni a szűzhártyát. És biológiai szempontból az illető akkor már nem szűz többé. Az viszont megint más kérdés, hogy filozófiai szempontok alapján ki hogyan ítéli meg, mikor történik meg a szüzesség elvesztése.
2012. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A leírt jelek alapján 90% az esélye hogy nem vagy szűz. (már ami a szűzhártya érintetlenségét illeti)

Erkölcsileg és valószínüleg orvosilag már nem vagy szűznek tekinthető.


Azonban ettől még nem biztos hogy teljesen és "rendesen" átszakadt a hártya.


Ettől még előfordulhat fájdalom és vérzés később is pláne ahogy írtad hogy nem sikerült rendesen a behatolás.

2012. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!